banner2

banner1

banner22

İstişare toplantısı yapıldı

Karasu Belediye Başkanı İshak Sarı, Belediye Başkan Yardımcıları Hilmi Erbatan, Hüdaver Ağun ve İsmail Karakaş ile çalışmalar hakkında istişare toplantısı yaptı.

Karasu 13.07.2020, 13:09 Editör: Aysima Kortak
İstişare toplantısı yapıldı
banner48

Belediye Başkanı İshak Sarı, İlçe genelinde yapılan çalışmaların ve hayata geçirilmesi planlanan projelerin haftalık toplantısını Başkan Yardımcıları ile yaptı.

“EN KALİTELİ HİZMETİ HALKIMIZA SUNACAĞIZ”

İlçe genelinde yoğun bir çalışma temposuna girildiğini belirten Başkan İshak Sarı; “Her hafta cuma günü, Belediye Başkan Yardımcılarımızla değerlendirme toplantımızı yapıyoruz. Bildiğiniz üzere, ilçe genelinde yoğun bir çalışma temposu içerisindeyiz. Sıcak asfalt çalışmalarımız Sakarya Büyükşehir Belediyemizin desteğiyle ilçemizin dört bir tarafında devam ederken, fen işleri müdürlüğü ekiplerimiz de sıcak asfalt öncesi zemin hazırlık çalışmalarını sürdürüyorlar. Diğer taraftan temizlik işleri müdürlüğü ekiplerimiz, destek hizmetler müdürlüğü ekiplerimiz, park ve bahçeler müdürlüğü ekiplerimiz ile çevre koruma ve kontrol müdürlüğü ekiplerimiz saha çalışmalarına ara vermeden devam ediyorlar. Hafta başında yapılan tüm çalışmaların raporlarını topluyor ve haftanın son günü değerlendiriyoruz. Allah’ın izniyle en kaliteli hizmeti halkımıza sunacağız” dedi.

Yorumlar (0)