banner2

banner1

banner22

Görenler şaşırıyor

Karasu İlçesinde yaşayan 57 yaşındaki Süleyman Demirci’nin vücudu mıknatıs gibi üzerine koyduğu eşyaları kendine yapıştırıyor. Bu durumu gören vatandaşlar şaşırırken Demirci’ye, arkadaşları ‘Karasu’nun en çekici adamı’ şeklinde hitap ediyor.

Karasu 26.12.2020, 12:47 Editör: Gizem Demirsoy
Görenler şaşırıyor
banner48

Karasu İlçesine bağlı Yalı Mahallesi’nde yaşayan 2 çocuk babası 57 yaşındaki Süleyman Demirci’nin vücuduna metal eşyadan paraya ayrıca meyveye kadar her şey yapışıyor. Vücudunu bir mıknatıs gibi kullanan adam görenleri hayrete düşürürken, bu durumu 7 yıl önce elinden düşen çakmağın vücuduna yapışmasıyla fark etti. Bu durumun sağlığına bir zararı olmadığını hatta şifa verdiğini söyleyen Demirci’ye arkadaşları ise ‘Karasu’nun en çekici adamı’ şeklinde sesleniyor.

7 YIL ÖNCE FARK ETTİM

7 yıl önce bu durumun farkına varan Süleyman Demirci, “7 yıl önce çakmak elimden düşerek vücuduma yapışmasıyla bu durumu keşfettik. Sadece saat ve çakmak değil metal ve gümüş olan ne varsa hepsi vücuduma yapışıyor. Yapışmayan hiçbir nesne yok. Bu durumun benim sağlığım açısından da bana bir zararı yok. Hatta şifa verdiğini düşünüyorum. Bu durumun sebebini öğrenmek için doktora gittim. Doktorlar vücuduma metal koyarak resim resim çekildiler ve teşhis koyamadılar. Arkadaşlarım bana Karasu’nun en çekici adamı şeklinde hitap ediyor. Çoğu insan bunun nasıl olduğunu merak ediyorlar. Bu bir Allah vergisi” dedi.


Yorumlar (0)