banner2

banner1

banner22

Genel çalışmalar sürüyor

Karasu Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ile Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri İlçe genelindeki çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor.

Karasu 26.06.2019, 12:28 30.11.-0001, 00:00
Genel çalışmalar sürüyor
banner8
Yaz aylarının başlangıcıyla hummalı bir çalışma içine giren Karasu Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ile Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri, ilçe nüfusunun artmasıyla beraber çalışmalarına hız verdi.

Hizmetlerin aralıksız olarak devam edeceğini vurgulayan Karasu Belediye Başkanı İshak Sarı; “İlçemizin nüfusu içinde bulunduğumuz yaz aylarında artmakta. Hem gelen misafirlerimize hem de kıymetli Karasulu hemşerilerimize en iyi hizmeti sunabilmek için ekiplerimizle gerekli çalışma programımızı oluşturduk. Bu program çerçevesinde çalışmalarımız hız kesmeden devam edecektir” diye konuştu.

Karasu Belediyesi ekiplerinin ilçenin dört bir yanında gerçekleştirdikleri çalışmalar hakkında açıklamada bulunan Başkan İshak Sarı; “Yol bakım-onarım ve çevre düzenleme çalışmalarımız ilçemiz genelinde ara vermeksizin sürüyor. Ekiplerimiz, ilçemiz merkezi ve merkeze bağlı 40 mahallemize hizmet vermeye çalışıyor. Görev süremizce Karasu’da girmediğimiz mahalle, sokak ve cadde kalmayacak. Yaz ayları ilçemizin renklendiği ve canlandığı aylar olması münasebetiyle, hem gelen misafirlerimizin ilçemizden memnun kalmaları hem de kıymetli Karasulu hemşerilerimizin istekleri doğrultusunda en kaliteli hizmeti sunmak için çalışmaya devam edeceğiz” dedi.
 
Yorumlar (0)
10°
kapalı
Namaz Vakti 22 Kasım 2019
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı