banner2

banner1

banner22

Farkındalık projesi

Karasu Belediye Başkanı İshak Sarı, farkındalık yaratan bir projeye imza atarak, Çevre Haftası dolayısıyla düzenlenen çevre temizliği etkinliğinde, sahilde çöp topladı.

Karasu 17.06.2020, 10:17 Editör: Aysima Kortak
Farkındalık projesi
banner48

Gerçekleştirilen çevre etkinliği ile çevre kirliliğine dikkat çekilirken, vatandaşların çevreye karşı daha duyarlı olması konusunda da harekete geçilmiş oldu.

ÇEVRE TEMİZLİĞİ ETKİNLİĞİ

Karasu Belediye Başkanı İshak Sarı, AK Parti İlçe Başkanı Hasan Yavuzyiğit, İlçe Gençlik ve Spor Müdürü Kemal Ataç, İlçe Milli Eğitim Müdürü Çetin Turhan, Orman İşletme Müdürü Raif Çopur, Belediye Başkan Yardımcısı İsmail Karakaş, Meclis Üyeleri ve Yerel Basın Çevre Haftası dolaysıyla sahilde düzenlenen çevre temizliği etkinliğine katıldı.

TEŞEKKÜR ETTİ

Her yurttaşın temiz bir çevrede yaşama hakkına sahip olduğunu vurgulayan Karasu Belediye Başkanı İshak Sarı; “Havayı, suyu, doğal yaşamı koruma çabalarımız, aslında kendimizi koruma çabalarımızdır dedik ve bugün ilçemiz sahilinde çevre temizliği etkinliği düzenledik. Çevre bilincine sahip ve bu konuda çok hassas olduğumuzu belirterek, bizler gibi çevre hassasiyeti olan tüm yurttaşlarıma teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.


Yorumlar (0)