banner2

banner1

banner22

Evlere uyarılarda bulundu

Karasu Kaymakamı Ahmet Naci Helvacı, koronavirüs tedbirleri kapsamında farkındalık oluşturmak ve halka bunu birebir anlatmak için ''Derdimiz ve Sıkıntımız var’’ diyerek risk haritasına vurgu yaparak karantinada olan evlere uyarıda bulundu.

Karasu 04.03.2021, 16:07 Editör: Serenay Yaşar
banner48

Geçtiğimiz günlerde Karasu İlçe Hıfzıssıhha Kurulu kararıyla Kurudere mahallesinde Covid-19 nedeniyle ilk olarak 3 ardında 2 ev karantinaya alınarak karantinaya alınan ev sayısı beşe yükseldi.

“DERDİMİZ VE SIKINTIMIZ VAR”

Gün içinde Koronavirüs tedbirleri kapsamında farkındalık oluşturmak ve halka bunu birebir anlatmak için '' Derdimiz ve Sıkıntımız var '' diyerek risk haritasına vurgu yapan Karasu Kaymakamı ziyarette bulunduğu iş yerleri ve karantinadaki evlere bunu vurguladı. Ziyaretini sırasında Ahmet Naci Helvacı, yanında Karasu Garnizon Jandarma Komutanı J. Bnb. Ahmet Tevfik ALTUNEL, Karasu Belediyesi Başkan Yardımcı İsmail Karakaş, İlçe Sağlık Müdürü Dr. Yavuz Selim Özdin ve beraberinde sağlık, tarım ve çeşitli kamuda çalışanlarlara karantina sürecinde evde olanlara sosyal mesafe ve Covid-19 kurallarını esas alınarak ziyaret gerçekleştirdi. Vatandaşların dertleri ve sıkıntıları yanında istekleri olup olunmadığı konusunda konuşan Kaymakam daha sonra Kurudere mahallesinden ayrılarak, ziyaretine Kızılcık, Limandere ve Adatepe mahallelerinde devam etti.

Yorumlar (0)