banner2

banner1

banner22

Emirhan 3 gündür aranıyor

Karasu İlçesi Adatepe Mahallesinde hayvanlara yem vermek için bota bindiği sırada Sakarya Nehri'ne düşen 20 yaşındaki Emirhan Henden, 3 gündür aranıyor.

Karasu 05.07.2021, 13:44 Editör: Aysima Kortak
Emirhan 3 gündür aranıyor
banner48

NE OLMUŞTU?

Karasu İlçesine bağlı Adatepe Mahallesinde 3 gün önce Sakarya Nehrine düşerek kaybolan ve arama çalışmaları devam eden 20 yaşındaki Emirhan Henden’in daha önceden Sakarya Nehrinde yüzdüğü anların görüntülerine Haberlisin.com ulaşmıştı. Genç Emirhan’ın yüzmeye başlamadan önce arkadaşlarına dönerek; “Arkadaşlar ben gidiyorum, hakkınızı helal edin” ifadelerini kullandığı görülürken daha sonra yüzmeye başladığı görülürken Emirhan’ı arama çalışmalarının yağmurun durmasıyla yeniden başladığı öğrenildi.

ARAMA ÇALIŞMALARINDA 3’ÜNCÜ GÜN

20 yaşındaki Emirhan Henden’in arama çalışmaları 3'üncü günde de devam ediyor. Sağanak yağmur nedeniyle arama çalışmaların zorlaştığı nehirden, sabah saatlerinden itibaren ekipler çalışmalarına yeniden başladı. Bölgede, İHH arama Kurtarma ekibi, SAKUT, polis, jandarma, sivil savunma ve AFAD ekipleri çalışmalarını sürdürüyor. Çalışmalara vatandaşlar da eşlik ediyor. Çalışmaları izleyen Emirhan’ın yakınlarının endişeli bekleyişi devam ediyor.

Yorumlar (0)