banner2

banner1

banner22

Çalışmalara tam gaz devam

Sosyal belediyecilik anlayışıyla çalışmalarını hız kesmeden sürdüren Karasu Belediyesi Destek Hizmetler Müdürlüğü Ekipleri, sokak hayvanlarının ihtiyaçlarına cevap vermek amaçlı başlattıkları çalışmalara son sürat devam ediyor.

Karasu 14.11.2019, 14:33 Editör: Aysima Kortak
Çalışmalara tam gaz devam
banner8

Karasu Belediyesi Destek Hizmetler Müdürlüğü Veteriner Hizmetleri bünyesinde zaman mefhumu gözetmeksizin sokak hayvanlarının korunması ve bakımına yönelik çalışmalarını sürdüren ekipler, bir taraftan da kısırlaştırma çalışmalarına devam ediyorlar.

“GELEN ŞİKÂYETLER ANINDA DEĞERLENDİRİLİYOR”

Konuya ilişkin açıklamada bulunan sorumlu Veteriner Hekim Hamza Ayar; “Vatandaşların talepleri üzerine, Karasu Belediyesi geçici hayvan barınağına getirilen sokak hayvanlarına kısırlaştırma, aşılama ve küpeleme çalışmaları titizlikle yapılıyor. Özellikle kısırlaştırılan sokak hayvanları, kısırlaştırma işlemleri tamamlandıktan sonra alındıkları bölgeye tekrar bırakılıyor. Havaların soğumaya başlaması ile birlikte ekiplerimizin, sahipsiz sokak hayvanlarına yönelik çalışmalarına hız verdik. İlçe genelinde etkin çalışmalarımıza ara vermeden devam edeceğiz” ifadelerine yer verdi.

Yorumlar (0)
19°
açık
Namaz Vakti 17 Kasım 2019
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı