banner2

banner1

banner22

Bölge halkı isyanda

Karasu Limandere Mahallesi’nde sürekli kazaların meydana geldiği Fevzipaşa Caddesi’ne onlarca kazada çok sayıda kişi yaralanmasına rağmen kasis veya önlem alınmamasına bölge halkı, “Burada yaşıyoruz. Defalarca kaza oldu, evimizde ölüm korkusuyla oturuyoruz” diyerek isyan etti.

Karasu 02.08.2020, 20:27 Editör: Aysima Kortak
banner48

Karasu İlçesi Limandere Mahallesi’nde rampa yolda araçların süratli seyir ettiği, rampanın veya sinyalizasyon ışığının olmadığı Fevzipaşa Caddesi’nde neredeyse her gün kaza meydana gelmesini bölge halkı isyan etti. Onlarca kişinin yaralandığı, defalarca facianın eşiğinden dönülen caddede, vatandaşın sözlü uyarıları ve taleplerine rağmen kasis, uyarı levhası ve sinyalizasyon trafik ışığı gibi önlemler alınmıyor.

EVİMİZDE ÖLÜM KORKUSUYLA OTURUYORUZ

Bölge halkı, ”Burada yaşıyoruz. Defalarca kaza oldu, evimizde ölüm korkusuyla oturuyoruz. Geçen gün evime traktör girdi, çok sayıda kaza oldu ve onlarca kişi yaralandı. Yetkililere sesleniyoruz, ne olur çözüm bulun buna. Caddenin sağ kısmı Karasu’ya gidiyor bunu anlatan bir tabela bile yok. Sesimizi duyun burada insanların ölmesi mi gerekiyor?” şeklinde konuştu.

Yorumlar (1)
Yakup Çelik 1 hafta önce
İnsan hayatının önemi yok bu memlekette