banner2

banner1

banner22

Başkanlardan kan bağışı çağrısı

Karasu Belediye Başkanı İshak Sarı ve başkan yardımcıları pandemi döneminde azalan kan stoklarından dolayı ‘Kan Ver Sıhhat Bul’ sloganı ile kan bağışında bulunarak vatandaşları da kan vermeleri konusunda çağrıda bulundu.

Karasu 21.12.2020, 17:14 Editör: Ebru Bulut
banner48

Karasu Belediye Başkanı İshak Sarı, beraberinde yardımcıları ile Karasu Atatürk Bulvarı’nda yer alan Kızılay Kan Bağış aracına gelerek bağışta bulundu.

KAN VER SIHHAT BUL

Başkan Sarı kan vermenin önemine değinerek; “Tüm Karasulu Hemşehrilerime Hayırlı Günler Diliyorum. Bugünde Kızılay her hafta olduğu gibi burada, Pandemi sürecinde kan bağışının düşüşüne değinerek, bizim 6. bağışımız buraya gelerek sizlerde kan verebilirsiniz, Kan ver Sıhhat Bul” diyerek sözlerine son verdi.

“BÜTÜN HALKIMIZI KAN BAĞIŞINA DAVET EDİYORUM”

Öte yandan Başkan yardımcısı İsmail Karakaş ise, Koronavirüs sürecinde bu konu çok hassas ve herkesin bu noktada sorumluluk sahibi olduğuna vurgu yaparak, “Kan verdik, sosyal sorumluluğumuzu yerine getirmiş olduk. Biliyorsunuz Covid-19’dan beri hassas bir dönemden geçiyoruz. Kan ihtiyacının çok önemli olduğu bir dönem. Ben bütün vatandaşlarımızı kan bağışı için Kızılay’ın kan bağışı noktasına gelmelerini rica ediyorum. Kan bağışında bulunan herkese ayrıca teşekkür ediyorum” dedi.

“SLOGANDAN İBARET KALMASIN”

Yardımcılardan Hüdaver Ağun ise, bu sadece bu sloganla kalmamalı üzerimize düşeni yapmalıyız diyerek; “Sözlerime Kan Ver Sıhhat Bul sloganı ile sözlerime başlamak istiyorum. Ancak bu sözler slogandan ibaret kalmasın istiyorum. Pandemi sürecinde daha çok kana ihtiyacımızın olduğu ve herkesin de kan vermesi gerektiğini görüşlerini dile getirerek, herkesi kan vermeye davet ediyorum” ifadelerine yer verdi.

Yorumlar (0)