banner2

banner1

banner22

Başkan Sarı’dan ziyaretler

Karasu Belediye Başkanı İshak Sarı ve Başkan Yardımcısı Hilmi Erbatan bir dizi görüşmeler yapmak üzere Ankara'ya gitti. Başkan Sarı; Türk-İş Genel Başkanı Ergün Atalay’ı, AK Parti Sakarya Milletvekili Çiğdem Erdoğan Atabek'i ve son olarak da AK Parti Sakarya Milletvekili Recep Uncuoğlu'nu ziyaret etti.

Karasu 25.02.2021, 11:44 Editör: Aysima Kortak
Başkan Sarı’dan ziyaretler
banner48

Karasu Belediye Başkanı İshak Sarı ve Başkan Yardımcısı Hilmi Erbatan bir dizi görüşmeler yapmak üzere Ankara'ya gitti. Başkan İshak Sarı; "İlçemize neler kazandırabiliriz anlayışı ile fırsat buldukça protokol ziyaretleri gerçekleştiriyoruz. Bugünkü Ankara ziyaretlerimiz kapsamında İlk olarak Türk-İş Genel Başkanı Sayın Ergün Atalay'ı ardından AK Parti Sakarya Milletvekilimiz Sayın Çiğdem Erdoğan Atabek'i ve son olarak da AK Parti Sakarya Milletvekilimiz Sayın Recep Uncuoğlu'nu ziyaret ederek İlçemizde devam eden hizmetler ve hazırlanan projeler hakkında bilgi verdik ve bugüne kadar ilçemize kazandırılan hizmetlere vermiş oldukları destekten dolayı teşekkür ettik" dedi.

"OLUMLU TEMAS"

Karasu için olumlu temaslarda bulunduğunu belirten Belediye Başkanı İshak Sarı; “Ankara’daki temaslarımız kapsamında üst düzey protokolü ziyaret ettik. Bilindiği üzere kentimizin her köşesinde önemli hizmetler başlattık. Bu hizmetlerin genel sunumunu ve İlçemizde devam eden hizmetlerimizin akışını ilgili mercilere aktardık. Ziyaretlerimizde, ilçemiz adına bugüne kadar verilen destekler için teşekkür ettik. Başlattığımız projeleri bir bir hayata geçireceğiz. Allah'ın izniyle İlçemizi hak ettiği konuma hep birlikte getireceğiz. Durmak yok, ilçemize hizmet etmeye devam. Bugüne kadar yaptıklarımız Allah izin verirse bugünden sonra yapacaklarımızın teminatıdır" dedi.

banner84
Yorumlar (0)