banner2

banner1

banner22

Başkan Sarı’dan personele lokum ikramı

İlçe genelinde çeşitli alanlarda çalışmalar gerçekleştiren personelini ziyaret eden Karasu Belediye Başkanı İshak Sarı, gösterdikleri özverili çalışmalarından dolayı personeline teşekkür ederek lokum ikramında bulundu.

Karasu 17.06.2021, 15:22 Editör: Aysima Kortak
Başkan Sarı’dan personele lokum ikramı
banner48

Karasu genelinde çeşitli alanlarda çalışmalar gerçekleştiren personelini ziyaret eden Karasu Belediye Başkanı İshak Sarı, gösterdikleri özverili çalışmalarından dolayı personeline teşekkür ederek lokum ikramında bulundu.

“BİZ BİRLİKTE BÜYÜK BİR AİLEYİZ”

Başkan İshak Sarı; “Birimlerimizi sık sık ziyaret ederek, çalışmalarını yakından takip ediyoruz. Karasu Belediyesi büyük bir aile ve bu ailenin çok güzel hizmetlere ve projelere imza atacağına eminim. Bugün çalışma arkadaşlarımızı ziyaret ederek kendilerinden çalışmaları hakkında bilgi aldık. Gayretli ve disiplinli hizmetlerinden dolayı teşekkür ederek lokum ikramında bulunduk. Aynı zamanda Belediyemize iş ve işlemleri için gelen vatandaşlarımıza da ikramda bulunarak hayırlı günler temennisinde bulunduk. Bu ailenin birer mensubu olan değerli çalışanlarımıza, çalışmalarında başarılar diliyorum” dedi.


Yorumlar (0)