banner2

banner1

banner22

Başkan Sarı çalışmaları yerinde inceledi

Karasu Belediye Başkanı İshak Sarı, Şehit Ferhat Sözer caddesinde devam eden sıcak asfalt çalışmalarını yerinde inceledi. Çalışmaları sürdüren teknik personellerden bilgi aldı.

Karasu 25.09.2020, 14:05 Editör: Gizem Demirsoy
Başkan Sarı çalışmaları yerinde inceledi
banner48

Karasu’da Asfalt Çalışmaları Şehit Ferhat Sözer Caddesiyle Devam Ediyor”

Karasu Belediye Başkanı İshak Sarı, Karasu’yu bölgenin yıldız kentlerinden biri haline getirmek için her alanda örnek teşkil edecek çalışmalarla ileriye taşıyacaklarını belirterek; “Bu uğurda ayak basmadık yer, çalmadık kapı ve fikrini, gönlünü almadığımız bir tek vatandaş bırakmayacağız” dedi.

“İhtiyaçlar Doğrultusunda İlerliyoruz”

İlçenin yaşam kalitesini artırmak adına her alanda çalışmalarını kararlılıkla sürdürdüklerini ifade eden Belediye Başkanı İshak Sarı; “İlçemizin ihtiyaçları doğrultusunda hizmetlerimizi sürdürüyoruz. Bir yandan mevcut yollarımıza yenileme ve düzenleme çalışmalarıyla konfor kazandırırken, bir yandan da çevre düzenleme çalışmalarımıza devam ediyoruz. Adil hizmet anlayışıyla hizmetin ulaşmadığı nokta bırakmayacak, trafik sorunlarını çözmüş bir kent oluşturacağız. Yapacağımız çalışmalarla cennet ilçemiz Karasu yollarıyla, kaldırımlarıyla, çevre düzenlemeleriyle geleceğin gelişmiş ve modern ilçeleri arasında yerini alacaktır. Bunun için gece-gündüz demeden çalışmalarımızı kararlılıkla sürdüreceğiz” diye konuştu.


Yorumlar (0)