banner2

banner1

banner22

Başarı diledi

Karasu Kaymakamı Aziz Mercan ve İlçe Protokolü, Belediye Başkanı Av. İshak Sarı’ya makamında iade-i ziyarette bulundular.

Karasu 12.04.2019, 14:33
Başarı diledi
banner48
Karasu Kaymakamı Aziz Mercan, Karasu İlçe Jandarma Komutanı J.Bnb. Ahmet Tevfik Altunel, Karasu İlçe Emniyet Müdürü Mehmet Fatih Ersoy, Karasu İlçe Milli Eğitim Müdürü Çetin Turhan ve İlçe Yazı İşleri Müdürü Turan Yüzücü,31 Mart Yerel Seçimlerini kazanarak Karasu Belediye Başkanı seçilen Av. İshak Sarı’yı makamında ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerini ilettiler.

TEBRİK ETTİ
Vatandaşlarımıza en iyi hizmetin verilmesi ve sorunlarının çözümü için devletimizin ilçelerdeki temsilcileri olarak bizler her zaman göreve hazırız diyen Karasu Kaymakamı Aziz Mercan; “Bugün, İlçe protokolümüzle birlikte Belediye Başkanımız Av. İshak Sarı’ya tebrik ziyaretinde bulunduk. Eminim bu güzel ilçemiz için imkânlar doğrultusunda en iyi hizmeti gerçekleştirecektir. Bu önemli göreve seçilen Av. İshak Sarı’yı tebrik eder, çalışmalarında başarılar dilerim” ifadelerini kullandı.

YENİ PROJE VE ÇALIŞMALARI HALKIMIZA SUNACAĞIZ
Başkanlık makamında gerçekleşen buluşmada, Karasu Kaymakamı Aziz Mercan’a ve İlçe protokolüne teşekkürlerini ileten Karasu Belediye Başkanı Av. İshak Sarı, Karasu’nun yeni dönemde daha büyük hizmetlere kavuşacağını belirtti. Başkan Sarı; “İlçemiz her geçen gün daha da büyüyen ve gelişen bir ilçe. Bunun bilinciyle hareket edip yeni proje ve çalışmalarımızı sırasıyla halkımıza sunacağız. Vatandaşımızın bizlere vermiş olduğu bu emanete en iyi şekilde sahip çıkacağız” dedi.
 
 
 
Yorumlar (0)