banner2

banner1

banner22

Asfalt çalışmalarına devam ediyor

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Karasu’da asfalt çalışmalarına devam ediyor.

Karasu 20.07.2020, 11:59 Editör: Aysima Kortak
Asfalt çalışmalarına devam ediyor
banner48

Sakarya Büyükşehir Belediyesi, Karasu Belediyesi tarafından İlçe genelinde altyapı ve zemin hazırlıklarının tamamlandığı alanlarda sıcak asfalt çalışmalarına ara vermeden devam ediyor. Birinci etap çalışmalarını 617 Nolu sokak, Yeni Meslek Lisesi çevresi, Sahil caddesi, Huzur caddesi, Lozan caddesi ve Üniversite caddesinde tamamlayan ekipler, ikinci etap çalışmaları olarak Darıçayırı Tepetarla arası gurup yolu ile başladılar.

Çalışmalarla ilgili bilgi veren Belediye Başkanı İshak Sarı; “İlçemizde birinci etap çalışmalarını tamamlayan Sakarya Büyükşehir Belediye Ekiplerimiz, ikinci etap asfalt çalışmalarına devam ediyor. Ekipler ikinci etap çalışmalarına Darıçayırı Tepetarla arası gurup yolu ile başladılar. Büyükşehir Belediyemiz ekipleri, yaklaşık 3600 metrelik alanın asfaltlanmasının ardından Ardıçbeli Yenidoğan mahallelerimiz arasında çalışmalarına devam etmeyi planlamaktadır. Karasu’ya yapmış olduğu çalışmalardan dolayı Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Ekrem Yüce’ye canı gönülden teşekkür ediyorum” dedi.

Sakarya genelinde hayata geçirilen hizmetlerde ayrımın kesinlikle olmadığını ifade eden Başkan İshak Sarı; “İl genelinde yapılan çalışmalara dikkat edecek olursak her ilçede, her mahallede yoğun bir hizmet olduğunu görüyoruz. Bu hizmetler, Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Ekrem Yüce’nin İlçe ayrımı yapmaksızın her noktaya ulaşmaya çalıştığının en büyük göstergesidir. Yani Sakarya’mızda Büyükşehir küçük şehir ayrımı kesinlikle söz konusu değildir. Biz, AK Parti Belediyeleri olarak tüm şehre hizmet etmek için tek yumruk halinde mücadele ediyoruz. Halka hizmet için geldiğimiz bu makamlarda, tek düşüncemiz vatandaşlarımızın yüreğine dokunacak çalışmalar üretmektir. Bizim birliğimizi, dirliğimizi kimse bozamaz. Sayın Ekrem Yüce Başkanımızın da canı gönülden mücadele ettiğine bizler şahidiz. Başkanımızın destekleri ilçemize devam ediyor. İlçe halkımız ve şahsım adına kendilerine teşekkürlerimi sunarım” ifadelerine yer verdi.

Yorumlar (1)
Nihat soylu 10 ay önce
O yetkililere selam söyleyin hayrina ferizli ye de uğrasınlar görsünler yollar ne halde