banner2

banner1

banner22

Asfalt çalışmaları devam ediyor

Modern Karasu hedefi doğrultusunda ilçe genelinde yürütülen çalışmaların tüm hızıyla devam ettiğini kaydeden Başkan İshak Sarı, Karasu’yu bölgenin yaşam standartlarının üstünde bir görünüme kavuşturmak için ellerinden gelen gayreti gösterdiklerini kaydetti.

Karasu 17.10.2020, 17:02 Editör: Yeşim Tunalı
Asfalt çalışmaları devam ediyor
banner48

KARASU’DA ASFALT ÇALIŞMALARI TAM GAZ DEVAM EDİYOR”

Karasu Belediye Başkanı İshak Sarı, Fen İşleri Müdürlüğü Koordinesinde, İncilli mahallesi ile Kabakoz mahallesi arası bağlantı yolları olan PTT Binası yanı ve Şehit Hasan Keleş Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi çevresinde başlatılan sıcak asfalt çalışmalarını yerinde inceledi. Karasu Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri hafta içi ve hafta sonu yaptığı yoğun programla ilçe geneli çalışmalarına tam gaz devam ediyor. Başkan İshak Sarı, İlçenin birçok bölgesinde yoğun bir çalışma temposu içinde olduklarını söyledi.  

‘’KARASU’NUN GELECEĞİNE ATILACAK ÖNEMLİ BİR İMZA OLDUĞUNUN FARKINDAYIZ’’

Başkan Yardımcılarımız, Birim Amirlerimiz ve tüm ekiplerimizle sahadayız diyen Karasu Belediye Başkanı İshak Sarı; “Yaptığımız her çalışmanın Karasu’nun geleceğine atılacak önemli bir imza olduğunun farkındayız. Bu doğrultuda hareket ediyor ve hizmetlerimizi titizlikle sürdürüyoruz” dedi.

‘’BİR ÇALIŞMA PLANI HAZIRLADIK’’

“İlçemizi güzelleştirmek ve vatandaşlarımızın hayatını kolaylaştırmak için var gücümüzle çalışıyoruz” diyen Başkan Sarı; “Belediye olarak vatandaşlarımızdan gelen talepler ve mahallelerimizin ihtiyaçları doğrultusunda hizmet vermeye devam ediyoruz. Bu çerçevede her mahallemizin alt yapı ve üst yapı sorunlarını ele alarak bir çalışma planı hazırladık. Bugün, İncilli mahallemiz ile Kabakoz mahallemiz arası bağlantı yolu olan PTT Binası yanı ve Şehit Hasan Keleş Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi çevresinde başlatılan sıcak asfalt çalışmalarını yerinde inceledik. Önümüzdeki günlerde de bu alandaki kaldırım çalışmalarımızı başlatacağız. İlçemizi daha da güzelleştirmek ve vatandaşlarımızın hayatını kolaylaştırmak adına çalışmalarımıza ara vermeden devam edeceğiz” dedi.

Yorumlar (0)