banner2

banner1

banner22

20 bin lira ödül verecek

Karasu'da sürat motorları, plaj şemsiyeleri, şezlonglar ve büfe malzemelerinin bulunduğu deposu yanan işletme sahibi, deposunu kundaklayan kişiyi bildirene 20 bin lira ödül vadetti.

Karasu 06.01.2021, 22:34 Editör: Aysima Kortak
20 bin lira ödül verecek
banner48

NE OLMUŞTU?

Yangın, Karasu ilçesi Aziziye Mahallesi'nde bulunan bir depoda meydana geldi. Edinilen bilgilere göre, Murat Şentürk’ee ait olduğu öğrenilen içerisinde sürat motorları, buzdolapları, masa ve sandalyeler ile 300'e yakın şezlongun bulunduğu depoda yangın çıktı. Durumun haber verilmesi üzerine olay yerine çok sayıda itfaiye ve polis ekibi sevk edildi. İtfaiye ekiplerinin müdahalesi ile yangın kısa sürede kontrol altına alınırken, depo ve içerisindekiler kullanılamaz hale geldi. Meydana gelen yangının sabotaj olduğu ihtimali üzerinde durulurken, depoda 200 bin liralık hasar oluştuğu ileri sürüldü. Polis yangınla ilgili inceleme başlattı.

DEPOSUNU KUNDAKLAYAN KİŞİYE SESLENMİŞTİ

Yanan deponun sahibi Murat Şentürk ise sosyal medya hesabından şok bir paylaşımda bulundu. Deposunun kundaklandığını düşünen Murat Şentürk, sosyal medya hesabından deposunu yakan kişiye seslenmişti. Şentürk paylaşımında; “Bu akşam benim depomu yakan her kimsen bana verdiğin zararı düşünmüyorum nezaman yanıma gelip ben şu nedenle burayı yaktım diyeceksin sen orayı yakmadın orda benim ailem vardı sen onların canınada kast ettin” ifadelerine yer vermişti.

20 BİN LİRA ÖDÜL VERECEK

Murat Şentürk, deposunu kundaklayan kişiyi bildirene 20 bin lira ödül vereceğini duyurdu. Şentürk paylaşımında; "Benim depomu yakanı ispatlı, delilli bana bildirene 20 bin lira para ödülü vereceğim" diye konuştu.

Yorumlar (0)