banner2

banner1

banner22

Yıldırım'dan vatandaşa ziyaret

Karapürçek ilçe sınırlarında bulunan birçok mahallelere ziyarette bulunan Karapürçek Belediye Başkanı Orhan Yıldırım bugünkü yaptığı ziyaret mahallesini kapsamında Teketaban ziyaret etti.

Karapürçek 08.03.2018, 13:32 30.11.-0001, 00:00
Yıldırım'dan vatandaşa ziyaret
banner8

Mahalle ziyaretleri kapsamındamuhtar Mustafa Aldemir ve vatandaşlarla bir araya gelerek kendisine yöneltilenöneri ve talepleri yerinde dinledi. Ziyaret edilen mahallelerde oldukça samimikarşılanan Başkan Yıldırım, Yapılan çalışmaları inceleme adına meclisüyelerimiz ile birlikte geziyoruz. 2019 yılı sonuna kadar girilmemiş kırsal birmahallemiz kalmayacak” dedi.

Vatandaşlardan hayır duası

Teketaban mahallesindevatandaşlarla buluşan Başkan Yıldırım, İlçemizi ilgilendiren hizmetler veyürütülen projelerle ilgili bilgiler aktardı. Yerleşim merkezlerindekikahvehanelerde mahalle sakinleri ile buluşarak istişare eden ve varsasorunlarını bizzat kendi ağızlarından dinleyen Başkan Yıldırım, Merkez veKırsal mahallelerimiz de güzel günlerin beklediğini dile getirdi. Yıldırım,mahallelerde yürütülen Fen işleri çalışmalarıyla ilgili de bilgiler verirken,bu konuda verdikleri tüm sözlerini yerine getirdiklerini ve getirmeye devamedeceklerini kaydetti.

Mahalle sakinleri de, Başkan YıldırmaBelediye’nin yürüttüğü çalışmaları yakından takip ettiklerini ve memnuniyetduyduklarını sözlerine ekledi.

İncelemeler sırasındavatandaşlarla görüş alışverişinde bulunan Başkan Yıldırım, mahalle sakinlerininhayır duasını aldı. Şu ana kadar böyle bir hizmeti almadıklarını belirten bazımahalle sakinleri Başkan Yıldırma teşekkürlerini ilettiler.

Hizmetlerimiz devam edecek

Başkan Yıldırım, incelemelerisırasında yaptığı açıklamada; “Birçok alanda sürdürdüğümüz çalışmalarımızın birkısmını tamamladık, bir kısmında ise çalışmalarımız devam ediyor. Meclisüyelerimiz ile birlikte biten ve yapımı devam eden çalışmaları yerinde inceliyoruz,muhtarlarımız ve vatandaşlarımızla sohbet etme imkanı buluyoruz. Gezilerimizesnasında vatandaşlarımızın yapılan çalışmalardan duyduğu memnuniyeti vebizlere olan güvenlerini de görmüş oluyoruz. Halkımıza ne kadar hizmetgötürürsek, halkımız bunun karşılığını en iyi şekilde veriyor, bunları dasözleriyle ifade ediyorlar. Vatandaşlarımızın bize olan güvenini şimdiye kadarboşa çıkartmadık, bundan sonra da çıkartmayacağız. Kırsal mahallelerimizeyaptığımız hizmetlerimiz devam edecek” dedi.

 

Yorumlar (0)
10°
kapalı
Namaz Vakti 22 Kasım 2019
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı