banner2

banner1

banner22

Vali Kaldırım'dan Karapürçek çıkarması

Vali Çetin Oktay Kaldırım, Karapürçek ilçesi Çeşmebaşı Mahallesi ve Mesudiye Mahallesine ziyarette bulundu. Çalışmaları devam eden Jeotermal sahası ve çevresin ve salep tarlasında incelemelerde bulunan Vali Kaldırım, daha sonra çocuklarla top oynadı.

Karapürçek 29.12.2020, 23:13 Editör: Gizem Demirsoy
banner48

Vali Çetin Oktay Kaldırım Karapürçek İlçesinde bir dizi temaslarda bulundu. Vali Kaldırım, Maden Tetkik Arama Genel Müdürlüğü tarafından Karapürçek ilçesi Çeşmebaşı Mahallesi'nde çalışmaları devam eden Jeotermal sahası ve çevresinde incelemelerde bulunup, yetkililerden bilgi aldı. Vali Kaldırım daha sonra Çeşmebaşı Mahallesi'ndeki tarlalarında çalışan çiftçilerle ve bölgede yaşayan vatandaşlarlar sohbet etti.

ÇOCUKLARLA TOP OYNADI

Çeşmebaşı mahallesinde açık alanda çocuklarla top oynayan Vali Kaldırım sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, “Pandemide bu kadar olur... Karapürçek Çeşmebaşı mahallemizde açık alanda gençlerimizle biraz ter attık. Sağlıklı günlerde çim sahalarda gençlerle futbol oynamayı dört gözle bekliyorum. Yeteneklerimi bilmeden bana meydan okuyanların da o günleri iple çektiğini biliyorum” ifadelerini kullandı.

SALEP BAHÇESİNİ GEZDİ

Vali Çetin Oktay Kaldırım Karapürçek ziyareti kapsamında Mesudiye Mahallesi'nde üretimine başlanan salep tarlasında da incelemelerde bulunarak bilgi alırken üreticilere de hayırlı ve bol kazançlar temennisinde bulundu.

Yorumlar (0)