banner2

banner1

banner22

Kullanılmaz hale geldi

Karapürçek ilçesi Ahmetler Mahallesindeki bir samanlıkta nedeni bilinmeyen bir sebepten dolayı yangın çıktı. Ekiplerin müdahalesiyle kontrol altına alınan yangında samanlık kullanılmaz hale geldi.

Karapürçek 18.11.2019, 12:16 Editör: Ebru Bulut
Kullanılmaz hale geldi
banner48

Edinilen bilgilere göre Karapürçek ilçesi Ahmetler Mahallesi Devlet Sokak'ta meydana gelen olayda Emrah Duman'a ait samanlıkta nedeni henüz bilinmeyen bir sebepten dolayı yangın çıktı. Yangına ilk müdahaleyi hortumlarla yapan vatandaşlar durumu itfaiye ekiplerine haber verdi. İhbar üzerine olay yerine Sakarya Büyükşehir Belediyesi’ne bağlı Akyazı ve Karapürçek itfaiye ekipleri sevk edildi. Gelen ihbar ile birlikte yangına müdahale için sevk edilen itfaiye araçlarından biri otomobil ile çarpıştı. Çarpışmanın etkisiyle araçlarda maddi hasar meydana geldi.

Öte yandan samanlıkta çıkan yangın büyüyerek bütün samanlığı sararken yangına Akyazı ve Karapürçek itfaiye ekipleri müdahale etti. Ekiplerin güçlükle kontrol altına aldığı yangında samanlık kullanılamaz hale geldi. Yangınla ilgili inceleme başlatıldı.

Kaynak: Akyazı Haber
Yorumlar (0)