banner2

banner1

banner22

İşte o görüntüler

Karapürçek Teketaban Mahallesi'nde muhtar ile meclis üyesinin aileleri arasında çıkan ve 1 kişinin yaralandığı taşlı, sopalı, silahlı kavganın görüntüsü ortaya çıktı.

Karapürçek 13.11.2019, 13:03 Editör: Aysima Kortak
banner48

NE OLMUŞTU?

Edinilen bilgilere göre dün Karapürçek ilçesi Teketaban Mahallesi'nde meydana gelen olayda muhtar Dursun Çetin ile Belediye Meclis Üyesi Z.Y'nin aileleri arasında muhtarlık seçimi nedeniyle yaşanan husumet kavgaya dönüşmüştü. Silahların, taş ve sopaların konuştuğu kavgada bir kişi yaralanırken Jandarma ve polisin müdahalesiyle güçlükle yatıştırılması sonrasında çok sayıda kişi gözaltına alınmıştı.

GÖRÜNTÜLER ORTAYA ÇIKTI

Öte yandan gerginliğin devam ettiği mahallede ekipler, önlem alırken taşlı sopalı kavganın görüntüleri ortaya çıktı. Görüntülerde çok sayıda kişinin otomobil ve kamyonetle olay yerine geldiği, kamyonetten atlayıp kasadaki sopaları alan şahısların koşarak kavga yerine gittikleri görülüyor. Jandarma ise kavgayı önlemek için havaya ateş açıyor.

ÖNLEM ALINMADI İDDİASI

Teketaban Mahallesi Muhtarı Çetin, muhtarlık seçimleri olayıyla ilgili Kaymakam ve Belediye Başkanına gerginlik nedeniyle olayların çıkabileceğini ve önlem alınması gerektiğini Kaymakam ve Belediye Başkanı'na ilettiği ancak önlem alınmadığı öne sürüldü.

Yorumlar (0)