banner2

banner1

banner22

“Her yer moloz yığını”

TV programcısı Güven İslamoğlu, Karapürçek Karacadere mevkiinde ormanlık alana inşaat atıkları dökülürken çekilen fotoğrafları sosyal medya hesabında paylaşarak sorumlulara sitem etti.

Karapürçek 18.05.2020, 21:40 Editör: Ebru Bulut
“Her yer moloz yığını”
banner48

SOSYAL MEDYADAN SİTEM ETTİ

Çevre ve doğa televizyon programlarından tanıdığımız TV programcısı Güven İslamoğlu Twitter hesabından Karapürçek ilçesi Karacadere mevkiinde ormanlık alana inşaat atıkları döküldüğü fotoğraflar paylaştı. Güven İsmailoğlu paylaşımında inşaat atıklarının ormana döküldüğünü belirterek ormanın inşaat atıklarıyla dolu olduklarını söyledi. Atıkları döken kişilere sitem eden İsmailoğlu, güzel olanlara piknik yeri yapmak kolay olduğunu ancak korumasının zor olduğunu ifade ederek her yerin moloz yığını olduğunu söyledi.

HER YER MOLOZ YIĞINI

İsmailoğlu paylaşımında; “#Sakarya #Karapürcek Karacadere. İnşaat atıklarının ormana dökülme anı. Kimseden korkuları yok. Ormanlar inşaat atığı dolu. Güzelliklere seyir terası, piknik yeri yapmak kolaydır ama korumak zordur. Zoru başarın. Her yer moloz yığını. @csbgovtr @SakaryaValiligi @sakaryaobm” ifadelerine yer verdi. İslamoğlu, paylaşımında Çevre ve Şehircilik Bakanlığı, Sakarya Valiliği ve Sakarya Orman Bölge Müdürlüğü hesaplarını da etiketledi.

Yorumlar (0)