banner2

banner1

banner22

Ahmet Özbudak toprağa verildi

Korona nedeniyle tedavi gördüğü hastanede vefat eden Sakarya Büyükşehir ve Adapazarı Belediye Meclis Üyesi İYİ Partili Ahmet Özbudak, Karapürçek’te toprağa verildi.

Karapürçek 05.02.2021, 15:11 Editör: Aysima Kortak
Ahmet Özbudak toprağa verildi
banner48

Bir süredir COVİD 19 salgın hastalığı nedeniyle tedavi altında olan ve bir dönem Saadet Partisinden Akyazı İl Genel Meclis üyeliği de yapmış olan İYİ Parti Adapazarı Belediyesi ise Sakarya Büyükşehir Belediyesi Meclis Üyesi Ahmet Özbudak, tedavi olduğu Sakarya Yenikent Hastanesi yoğun bakım ünitesinde dün akşam saatlerinde hayatını kaybetti.

KARAPÜRÇEK’TE TOPRAĞA VERİLDİ

Vefatı ile sevenlerini ve yakınlarını derin üzüntü içinde bırakan Ahmet Özbudak, alınan helallik ve kılınan cenaze namazı sonrası gözyaşları arasında Karapürçek Harmanlı Mahallesinde aile mezarlığında toprağa verildi.

YOĞUN KATILIM

Ahmet Özbudak’ın cenazesine Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, Adapazarı Belediye Başkanı Mutlu Işıksu, Akyazı Belediye Başkanı Bilal Soykan, Karapürçek Belediye Başkanı Orhan Yıldırım, İYİ Parti İl Başkanı Selçuk Kılıçaslan ve İl Yönetim Kurulu üyeleri, İYİ Parti Akyazı İlçe Başkanı Fatih Çakmak, Belediye Meclis Üyeleri ile yakınları ve sevenleri katıldı.


Yorumlar (0)