banner2

banner1

banner22

27 Nisan'da ameliyat olacak

Karapürçek’te yaşayan 6 yaşındaki Ecrin Selim’in yaşamına devam edebilmesi ve yaşıtları gibi çocukluğunu yaşayabilmesi için olması gereken ameliyata sayılı günler kalırken başlatılan yardım kampanyası Ecrin için umut ışığı oldu. Kampanya’da 95 Bin TL para toplandı.

Karapürçek 13.04.2019, 12:21
27 Nisan'da ameliyat olacak
banner48
UMUT IŞIĞI
Karapürçek’te yaşayan Hatice ve Yakup Selim çiftinin ilk çocukları olan Ecrin Selim’e doğuştan 2 omurilik kemiğinin olmaması sebebiyle Juvenil Skolyoz Hastalığı teşhisi konuldu. 6 yaşındaki Ecrin, defalarca ameliyat olurken ailesinin desteği ile yürümeye başladı. Büyüme çağında olduğu için kısa aralıklarla ameliyata giren Ecrin’in bağımsız olarak yürüyebilmesi ve yaşıtları gibi çocukluğunu yaşayabilmesi için 110 bin TL’lik ayarlanabilir bir aparatla 27 Nisan’da tekrar ameliyat olması gerekiyordu. Başlatılan yardım kampanyası kapsamında Ecrin için 95 Bin 850 TL toplanırken sosyal medyada da Ecrin için kampanya çağırısı yapılmaya başlandı.
 
TEŞEKKÜR ETTİ
Küçük Ecrin’in babası Yakup Selim, “Bugün için 95 bin 850 TL para toplandı. Kızımın ameliyat olması için gereken ücreti toplamak üzereyiz. Bu konuda bizlere desteğini esirgemeyen herkese teşekkür ediyorum. İnşallah kızımda yaşıtları gibi yürüyebilecek, oynayabilecek. 27 Nisan’da gerçekleşecek olan ameliyatla hayatımızda yepyeni bir sayfa açılacak” ifadelerini kullandı.
 
Yorumlar (0)