banner2

banner1

banner22

27 Nisan'a kadar ameliyat olması gerekiyor

Karapürçek’te yaşayan 6 yaşındaki Ecrin Selim, omuriliğinde 2 kemiğin eksik olması sebebiyle defalarca ameliyat olmuştu. Küçük Ecrin’in bağımsız olarak yürüyebilmesi için gereken ameliyata sayılı günler kalırken başlatılan yardım kampanyasına AHBAP ve Ülkü Ocakları’ndan destek geldi.

Karapürçek 06.04.2019, 13:48
27 Nisan'a kadar ameliyat olması gerekiyor
banner48
SÜRE AZALDI
Karapürçek’te yaşayan Hatice ve Yakup Selim çiftinin ilk çocukları olan Ecrin Selim’e doğuştan 2 omurilik kemiğinin olmaması sebebiyle Juvenil Skolyoz Hastalığı teşhisi konuldu. 6 yaşındaki Ecrin, defalarca ameliyat olurken ailesinin desteği ile yürümeye başladı. Büyüme çağında olduğu için kısa aralıklarla ameliyata giren Ecrin’in bağımsız olarak yürüyebilmesi ve yaşayabilmesi için 110 bin TL’lik ayarlanabilir bir aparatla tekrar ameliyat olması gerekiyordu. 27 Nisan 2019’a kadar bu ameliyatı olması gereken küçük Ecrin’in ameliyatı için gereken para henüz toplanamazken ameliyat için AHBAP ve Ülkü Ocakları devreye girdi.
 
“YARDIM BEKLİYORUZ”
Konuyla ilgili olarak konuşan Baba Yakup Selim, “Daha önce 3 yaşındaki kızımız Ümmügül’ü kaybettik. Bu çok büyük bir acı oldu bizim için. Şimdi kızımız Ecrin’in iyileşmesi için çabalıyoruz. Valilik tarafından başlatılan kampanyaya ilgi vardı ancak gereken parayı toplayamadık. Sayılı günler kala AHBAP ve Ülkü Ocakları devreye girdi. Umarım kısa sürede bu sorunu çözeriz ve kızımız ameliyatını olabilir. Sesimizi duyan herkesten yardım bekliyoruz” dedi.
 
 
Valilik onaylı hesap numarası
Ziraat Bankası- TR95 0001 0023 5388 3047 7750 01
 
Yorumlar (0)