• Reklam
Reklam
Reklam

'Kaldığımız yerden devam'

Büyük Birlik Partisi Karasu Belediye Başkan Adayı Mehmet İspiroğlu, Kuyumcullu Mahallesi’ni ziyaret etti. İspiroğlu ziyarette, ihale aşamasına getirdikleri Kuyumcullu Spor Kompleksi’nin temelini 31 Mart’tan sonra birlikte atacaklarının sözünü verdi.

'Kaldığımız yerden devam'

Büyük Birlik Partisi Karasu Belediye Başkan Adayı Mehmet İspiroğlu, Kuyumcullu Mahallesi’ni ziyaret etti. İspiroğlu ziyarette, ihale aşamasına getirdikleri Kuyumcullu Spor Kompleksi’nin temelini 31 Mart’tan sonra birlikte atacaklarının sözünü verdi.

'Kaldığımız yerden devam'
Editor: Yönetici
13 Mart 2019 - 14:33
Reklam

“AYAKLARINIZ YERE BASSIN”
Kuyumcullu Mahallesi’ne düzenlenen ziyaret sırasında ilk konuşmayı Büyük Birlik Partisi Karasu İlçe Başkanı Hasan Eminoğlu yaptı. Sözlerine, genel seçim havasıyla giderek yerele dair söyleyebilecek hiçbir sözleri olmayanları eleştirerek başlayan Eminoğlu, “31 Mart’ta Karasu’nun meclisini ve başkanını seçeceğiz. Ankara’ya gidecek vekilleri veya büyük meclisi seçmeyeceğiz. Genel seçim havasıyla giden o arkadaşlara mesajımız, ayaklarınız yere bassın, Karasu’ya inin de yerele dair neler söyleyebileceksiniz onları halk duysun. Karasu’ya yukarıdan bakmayı bırakın” dedi.
“ŞİMDİDEN KİBİRLE GEZİNİYOR”
Vatandaş’ın, yerel seçimde kendisine hizmetkar olacak ilçe vekilini seçeceğini belirten Eminoğlu; “Fakat birileri daha şimdiden asil gibi ortalarda kibirle geziniyor. Hükümet partisi olmazsan yardım gelmez, hizmet edilmez diyerek, vatandaşın gözünün içine bakarak yalan söylemeyi bırakın. Belediyeyi bu yalanlarla alanlar, nasıl dürüstçe yönetecek? Türkiye’nin hangi belediyesi hizmet ve ödenek alamamış? Hangi belediyesine diğerlerinden farklı muamele edilmiş? Yok böyle bir şey. Sen, 7 senedir İspiroğlu ile beraber oturup da ilçene ne kattın, hangi sorununu çözdün. Bunun cevabını ver” diyerek Cumhur İttifakı adayına göndermede bulundu.
“KUYUMCULLU’YA DOĞALGAZ GELECEK”
Karasu’nun alt yapısının çok büyük kısmının tamamlandığını, 1 Nisan’dan itibaren de alt yapı çalışması biten bölgelerde öncelikli olarak tüm yolların bakımlarının yapılacağını söyleyen belediye başkan adayı Mehmet İspinroğlu; “6 ay, belki bir yıla kadar doğalgazın Kuyumcullu’ya da gelmesi planlanıyor. Allah izin verirse bu da bize nasip olacak ve hem alt yapınızı hem de yollarınızı yapmak bana ve arkamda gördüğünüz meclis üyesi arkadaşlarıma nasip olacak” dedi.
SPOR KOMPLEKSİ
Kuyumcullu Spor Kulübü için ayrı bir projelerinin olduğunu ifade eden İspiroğlu, “Kuyumcullu Spor Kompleksi’ni bugün sosyal medyamızdan duyurduk. Spor kulübü temsilcilerimizle görüşüldü ve proje ihale aşamasına geldi. Ama finans olmadığı için ihale yapıp da ilk çiviyi çakamadık. Allah’ın izniyle 31 Mart’tan sonra bu spor kompleksi Kuyumcullu Mahallesi’ne kazandırılacak” diyerek müjdeyi verdi. İspiroğlu’nun konuşmasını tamamlamasının ardından program BBP belediye meclis üyesi adayları Kuyumcullu sakinlerine tek tek tanıtılmasıyla son buldu.
 

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • İSMAİL TÜRÜT
    5 ay önce
    BU ZAMANA KADAR BEN Mİ YÖNETTİM KARASUYU ONCA SENEDİR ŞİMDİ Mİ AKLINIZA GELDİ BU VAATLERDE BULUNMAK İŞİNİZ GÜCÜNÜZ YALAN DOLAN BELEDİYE BAŞKANIYKEN YAPSAYDINIZ FENA OLMAZMIYDI.BUGÜN OKUDUĞUM DİĞER HABERDE DE İshak Sarı Küçük BEYDE İSPİROĞLUNA SALLIYORDU. BELEDİYEMİZ BORÇ BATAĞINDA DİYOR BEN İLÇE BAŞKANIYIM BENİM YETKİM YOK GEREKLİ YERLERE BAŞVURDUM DİYOR.KÖRLER SAĞIRLAR BİRBİRİNİ AĞIRLAR NE DİYELİM ALLAH ISLAH EYLESİN BU MİLLET HALA BU VAATLERLE NASIL OY ATACAK ÇOK MERAK EDİYORUM...
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Saldırgan firarda
Saldırgan firarda
Karasu’da defnedilecek
Karasu’da defnedilecek