• Reklam
Reklam
Reklam

“İttifakı halk sandıkta yapacak”

CHP Adapazarı Belediye Başkan Adayı İsmail Kılıç, Karadere, Bağlar, Tekeler ve Camili Mahallerinde seçim çalışmalarına devam etti.

“İttifakı halk sandıkta yapacak”

CHP Adapazarı Belediye Başkan Adayı İsmail Kılıç, Karadere, Bağlar, Tekeler ve Camili Mahallerinde seçim çalışmalarına devam etti.

“İttifakı halk sandıkta yapacak”
Editor: Yönetici
16 Mart 2019 - 18:32
Reklam

HAYALLERİMİZDEKİ ADAPAZARI
31 Mart seçimleri öncesinde sahada çalışmaya devam eden CHP Adapazarı Belediye Başkan Adayı İsmail Kılıç, Karadere, Bağlar, Tekeler ve Camili Mahallerinde vatandaşlarla buluştu. Kılıç’a CHP Adapazarı İlçe Başkanı Fatma Kurtuluş ve meclis adayları da eşlik etti. Kılıç, “Adapazarı için ayağı yere basan sağlam projeler üreterek bunların hepsini halkımıza anlatıyor onlardan destek istiyoruz. Hayallerimizdeki Adapazarı’nı hep birlikte inşa etmeyi hedefliyoruz” dedi.

İTTİFAKI HALK YAPACAK
Kılıç sözlerini şöyle sürdürdü: “Adapazarı gücünü toprağından alıyor. Topraklarımız verimli fakat çiftçimiz gübresini, tohumunu borçla alıyor. Emekli maaşından kredi çekiyor evini tarlasını ipotek ediyor kaderimiz borçlanmak değil. Bu böyle olmaz. Çiftçimiz kazanmalı bunu hep söylüyorum söylemeye de devam edeceğim. Çiftçimiz kazanırsa esnafımız kazanır. Biz size hayal satmıyoruz bunların hepsi yapabileceğimiz şeyler. Bugün ektiğimiz hibrit tohum toprağımızı, GDO'su insanımızın sağlığını bozdu. İthal tohumun bizi getirdiği nokta savaş çıksa ekecek tohumumuz yok. Bir avuç tohum hayat boyu bağımsızlık diyorum. Bakın Eskişehir Halk süt uygulaması Adapazarı'nda yapılsaydı, ineklerimizi kestiremezdik köylerimizde çocuk sesi her geçen gün azalıyor.  Adapazarı’nda ittifak yok. İttifakı sandıkta halk yapacak ve İsmail Kılıç diyecek, CHP diyecek. Bizler karşınıza halk meclisi ile geldik. Evet Adapazarlının sorunları çok ağır. Biz bütün üyelerimiz ile birlikte elimizi taşın altına koyduk. Hep birlikte Adapazarı’nı yeniden güçlü kılacağız.

YAZILIM KAMPÜSÜ
Yazılım Kampüsü projesinden de bahseden Kılıç, “Gençlerimizi teknolojiye yönlendirecek, Adapazarı’na teknolojik bir beyin göçü gerçekleştirecek bir merkezi hayata geçireceğiz. Biz yazılım ürünlerinin Adapazarı’nda geliştirilmesini istiyoruz. Yazılım Kampüsümüz ile gençlerimiz vereceğimiz eğitimlerle, sermayesiz, özgürce çalışarak kazanacak ve ülke ekonomisine katkıda bulanacak. Alanında Türkiye’de bu işte söz sahibi isimlerle çalışacağız. Adapazarı’nda oluşturacağımız sinerji ile gençlerimizin teknoloji ile yetişmesini, teknoloji üretmesini ve bunu şehrimiz için kullanmasını sağlayacağız” dedi.
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
İlk ifadesi ortaya çıktı
İlk ifadesi ortaya çıktı
Hastaneye kaldırıldılar
Hastaneye kaldırıldılar