• Reklam
Reklam
Reklam

İşte bölümler

Sakarya Üniversitesi'ne 2547 Sayılı Kanun ve Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliği’nin ilgili maddelerine göre 21 Öğretim Üyesi alacak.

İşte bölümler

Sakarya Üniversitesi'ne 2547 Sayılı Kanun ve Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliği’nin ilgili maddelerine göre 21 Öğretim Üyesi alacak.

İşte bölümler
Editor: Yönetici
12 Haziran 2019 - 11:06
Reklam

Sakarya Üniversitesi 2547 Sayılı Kanun ve Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliği’nin ilgili maddelerine göre üniversiteye Profesör, Doçent ve Dr. Öğretim üyesi olmak üzere toplamda 21 Öğretim Üyesi alacak.
 
Profesör kadrosu için başvuru yapacak adaylar özgeçmişini, Doçentlik Belgesini, 2 fotoğrafını, bilimsel yayınlarını, kongre ve konferans tebliğleri ile bunlara yapılan atıfları, eğitim-öğretim faaliyetlerini, yönetimlerinde devam eden ve biten doktora çalışmalarını veya yüksek lisans çalışmalarını kapsayan 6 takım başvuru dosyasını PDF, özgeçmiş ile Üniversitenin Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Ölçütlerinin Word formatında aktararak 6 adet taşınabilir bellek ile birlikte Rektörlük Personel Dairesi Başkanlığına başvurmaları gerekiyor.
Doçent kadrosu için başvuru yapacak adaylar özgeçmişini, 2 fotoğrafını, Doçentlik belgesini, yayın listesini, bilimsel çalışma ve yayınlarını kapsayan 4 takım başvuru dosyasını PDF, özgeçmiş ile Üniversitenin Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Ölçütlerinin word formatında aktararak 4 adet taşınabilir bellek ile birlikte Rektörlük Personel Dairesi Başkanlığına başvurmaları gerekmektedir. Üniversitenin Senato Kararına istinaden; doçentlik kadrolarına başvuranlardan, doçentlik unvanını Üniversiteler arası Kurulca sözlü sınava tabi tutulmadan almış olan adaylar, müracaat ettikleri doçent kadroları için Üniversiteler arası Kurulca oluşturulacak jüri üyelerince sözlü sınava tabi tutulacak. Bu sınavdan başarılı olamayan adayların atamaları yapılmayacak.
 
Doktor Öğretim Üyesi kadrosu için adaylar özgeçmişini, 2 fotoğrafını, nüfus cüzdan suretini, öğrenim belgelerini (Yurtdışından alınan diploma var ise, Yükseköğretim Kurulu Başkanlığınca verilen Denklik Belgesi ile birlikte), yabancı dil belgesini, bilimsel çalışma ve yayınlarını kapsayan 4 takım başvuru dosyasını PDF, özgeçmiş ile Üniversitenin Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Ölçütlerinin word formatında aktararak 4 adet taşınabilir bellek ile birlikte ilgili birime başvurmaları gerekmekte.
Son başvuru tarihi bugünden itibaren 15 (onbeş) gündür. Başvurular şahsen yapılacak olup, posta ile yapılacak başvurular ve eksik belge ile yapılan başvurular kabul edilmeyecek.
 
İşte üniversitede atama yapılacak bölümler;


YORUMLAR

  • 0 Yorum
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Kolları koptu
Kolları koptu
Başından vuruldu
Başından vuruldu