• Reklam
Reklam
Reklam

İki aile birbirine girdi

Karasu İlçesinde aynı mahallede yaşayan 2 aile arasında hayvanların yanlış ahıra girmesi sebebiyle kavga çıktı. Likos Ailesinden 2 kadın feci şekilde darp edilirken kavga ailenin taktırdığı güvenlik kamerası tarafından saniye saniye kaydedildi.

İki aile birbirine girdi

Karasu İlçesinde aynı mahallede yaşayan 2 aile arasında hayvanların yanlış ahıra girmesi sebebiyle kavga çıktı. Likos Ailesinden 2 kadın feci şekilde darp edilirken kavga ailenin taktırdığı güvenlik kamerası tarafından saniye saniye kaydedildi.

27 Haziran 2019 - 12:52
Reklam

R.KAAN OKTAR// ÖZEL HABER
 
2 AİLE BİRBİRİNE GİRDİ
Karasu İlçesi Hürriyet Mahallesi’nde yaşayan Likos Ailesi ile aralarında akrabalık bulunan komşuları arasında daha önce de tartışmalar yaşanmış ancak hem mahalle halkı hem de diğer akrabalarının araya girmesiyle olaylar büyümeden önlenmişti. Son olarak yaşanan olayda komşularının hayvanlarının kendi ahırlarına girmesi sonucu çıkan tartışmada iki aile tekrar birbirine girerek 23 yaşındaki Sevda Likos ile 35 yaşındaki Zeynep Likos Alemdar’ı feci şekilde darp etti. Komşularından şikayetçi olan Likos Ailesi Jandarma eşliğinde götürüldüğü Karasu Devlet Hastanesinden darp raporu alırken güvenlik kamerası kaydı da şikayete delil olarak eklendi.
 
2 KARDEŞ FECİ ŞEKİLDE DARP EDİLDİ
Yaşanan olayı öğrendikten sonra İstanbul’daki işyerinden izin alarak Sakarya’da yaşayan ailesinin yanına gelen 33 yaşındaki Mehmet Likos, “Malum aileyle zaten konuşmuyoruz ama buna rağmen ufak tefek bahaneler bularak bizim evimize, bahçemize, ahırımıza hatta evde yokken evimize giriyorlar. Bu sebeple bir kamera taktırdık eve. Geçenlerde koyunları benim ahırıma giriyor. Koyunlarını ayırmak için bana sormadan ahırıma giriyor ve tartışma çıkıyor. Tam konu kapanırken diğer ailenin evinden erkeklerden O.T. koşarak gelip küçük kız kardeşimi darp ediyor. Oradan ablama saldırıyorlar, babası geliyor geliyor ve ikisi birden gaddarca, bir hayvana bile yapılamayacak muameleyle kardeşlerimi dövüyorlar” dedi.
 
“İNSANLIĞA YAKIŞTIRAMIYORUM”
Yaşanan olay sonrası büyük şok yaşayan Anne Ayşe Likos, “Delirdim kapıda. Gücüm gitti, ellerim boşaldı o an psikolojim bozuldu. Eve geliyorum eve giremiyorum, gidiyorum kızlarımı oradan ayıramıyorum. Ben gelince tabi dağıldılar ama ben bunu insanlığa yakıştıramıyorum. Bizim amcamız sayılır onlar, biz öyle sayardık. 20 kişi benim 2 kızımın üstüne saldırmış. 1 tanesi çıkıp ayırmıyor, yapmayalım demiyor. 20 kişi darp ediyor” ifadelerini kullandı.
 
“BABA OĞUL DARP ETTİLER”
Komşuları tarafından darp edilen 23 yaşındaki Sevda Likos, “Hepsi geldiler, ablamla beni tuttular ve K.T. ile O.T. ikimizi de dövdüler. Bizim psikolojimiz bozuldu, ne yapacağımızı bilmiyoruz.Ben abilerimin işe gitmesini istemiyorum ama mecbur gitmek zorundalar” şeklinde konuşurken 35 yaşındaki abla Zeynep Likos ise, “O.T. yukardan koşarak geldi ve kız kardeşimi yere vurdu. Ben kardeşimi kurtarmaya çalışırken babası K.T. gelip bana vurmaya başladı. Ben onların ellerinden kurtulmaya çalışırken aynı aileden kadınlar beni ve kardeşimi tutmaya başladı ve baba oğlu bizi darp etmeye başladılar. Bütün kadınlar bizi tutuyorlar, onlara alan açıyorlar bizi dövsünler diye” dedi.
 
SAVCILIĞA BAŞVURDULAR
Yaşanan kavga sonrasında bölgeye gelen Karasu İlçe Jandarma ekipleri, iki ailenin de ifadesini alırken darp raporu alan Zeynep ve Sevda Likos, güvenlik kamerası kaydı ile birlikte Karasu Savcılığına giderek şikayetçi olurken İstanbul’daki iş yerinden izin alarak gelen ve ailesinin can güvenliğinden endişe ettiği için işine geri dönemeyen Mehmet Likos’ta kardeşleriyle birlikte şikayetçi oldu.


 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Hastaneye kaldırıldılar
Hastaneye kaldırıldılar
İnceleme başlatıldı
İnceleme başlatıldı