banner2

banner1

banner22

Yoğun mesai

Hendek Belediyesi’nin Yeşilyurt Mahallesi’nde yapımını başlattığı Yeşilyurt Ticaret Merkezi hızla devam ediyor.

Hendek 17.07.2018, 12:31
Yoğun mesai
banner48

Çalışmalar kapsamında ticaret merkezinin çatı panel kaplaması ve ara kat trapez sac uygulaması tamamlandı. 645 m2 alana sahip olan ara katın betonu atılarak duvar imalatına başlanacak.  

BÜYÜK ÖNEM TAŞIYOR

3 bin metre kare kapalı alandan oluşacak merkezde Pazar yeri (850 m2), 12 adet dükkan, 2 adet Sağlık Ocağı, 1 adet market, spor salonu ve 255 kişilik tribün yer alıyor. Bölge için önemli bir ticaret kapısı olacak merkez büyük bir hızla tamamlanmaya çalışılıyor. Yeşilyurt haricinde 21 mahalleye daha hitap edecek olan merkez büyük bir önem taşıyor.

YAZA HIZLI BAŞLADIK

Hendek Belediye Başkanı İrfan Püsküllü; “Yeşilyurt’un ve bölgede ki 21 mahallenin de ticaretinin ve ihtiyacının en kısa zamanda karşılanması için hızlı bir şekilde çalışmalara devam ediyoruz. Tüm mahallelerimizde olduğu gibi Yeşilyurt Mahallemize de tespit edilen çalışmalarımızı yapıyoruz. Bu yıl yaz ayına yine hızlı başladık. Hizmetlerimiz aksamadan devam ediyor. Ekiplerimiz gece gündüz demeden yoğun bir gayretle ilçemizin dört bir yanında çalışma yapıyor. 2018 Yılı da verimli bir yıl olacak inşallah” dedi.

Yorumlar (0)