banner2

banner1

banner22

Yenimahalle Muhtarı tepki gösterdi

Hendek Yenimahalle Muhtarı İsmet İskefiyeli fabrikaların atıklarını açık alana attıklarını iddia ederek sosyal medyadan tepki gösterdi. İskefiyeli, kimsenin mahallelerini zehirlemeye hakkı olmadığını belirterek yetkililere seslenendi.

Hendek 16.06.2020, 17:44 Editör: Ebru Bulut
Yenimahalle Muhtarı tepki gösterdi
banner48

İMZA TOPLAYACAK

Hendek Yenimahalle Muhtarı İsmet İskefiyeli mahallede bulunan bazı fabrikaların zehirli atıklarını dışarı attıklarını iddia ederek tepki gösterdi. Muhtar İskefiyeli, konu ile ilgili takibin devam edeceğini ifade ederek gerekirse mahallede imza toplayacağını ve gereken çalışmayı yapacağını söyledi.

“KİMSENİN HAKKI YOK”

Yenimahalle Muhtarı İsmet İskefiye’linin sosyal medya sayfasından yaptığı paylaşımda; “Hiç bir kuruluşun İLÇEMİZİ VE YENİ MAHALLEMİZİ Zehirlemeye hakkı da yok, yetkisi de yoktur. Aşağıda görüldüğü gibi belirli fabrikalar zehirli dumanları zehirli atıkları bu şekilde dışarı atıyorlar. Zaman zaman uyarılara rağmen kimsenin umurunda değil. Bizler fabrikaların çalışmasından yanayız Ama sen kazanırken bizleri zehirlersen bizlerde gereğini yapmamız gerekir. En kısa süre içerisinde kendilerine çeki düzen vermezler ise YENİMAHALLEDE İMZA TOPLAYIP GEREKLİ YERLERE MÜRACAAT EDECEĞİZ” ifadelerine yer verdi.

Yorumlar (0)