banner2

banner1

banner22

Tepki gösterdiler

D-100 karayolu üzerinde bulunan terminalde kar temizleme işlemini kendi yaptıran esnaflar, kendi isimleri kullanılarak belediyeyi hedef alan haberlere sert tepki gösterdi.

Hendek 19.02.2021, 12:34 Editör: Gizem Demirsoy
banner48

Tüm yurtta etkisini gösteren kar yağışında seferberlik ilan eden Hendek Belediyesi, kar küreme, tuzlama, yol açma, yaya yolu temizleme işlemlerini başarıyla sürdürüyor. Esnaf belediyeyi hedef alan haberlere sert tepki gösterdi.

“BİZİM ADIMIZI KULLANMASINLAR”

Esnaflar belediyeyi eleştirmek adına yapılan algı haberine “Bizi alet etmeyin” diye cevap verdi. Beytullah Kılıç isimli esnaf “Yalan bir haber çıkmış. Belediye buraya ekipman yollamıyormuş. Böyle bir şey yok. Tanıdık bir arkadaşımızı gördük, çağırdık, yakıt karşılığında paramızı verdik, burayı açtık. Başkaları bunu farklı yerlere çekmiş olabilir. Bizim adımızı kullanmasınlar. Belediye Başkanımızdan Allah razı olsun. Ona daha çok destek vermemiz. Bu haberi yapan kendini kanıtlamış. “Ben gazeteciyim, belediyeyi ben kötüleyeyim” diyen esnaf Başkanımızdan Allah razı olsun. Çalışmalarının devam etmesini istiyoruz. ” dedi.

“O VİDEOYU ÇEKEN ART NİYETLİ”

Başka bir esnaf ise “Çekim yapanı görsek neyi çekiyorsun diye sorardık. Bir önceki senelere göre yollar daha iyi açıldı.  Biz belediye ekipleri başka yerdeyken bir dostumuza burayı açtırdık, el emeğini verdik. Başkana ulaşılmayacak bir şey yok. Sıkıntımız varsa ulaşıyoruz. O araç tesadüf geçerken yolu açtılar. Burada kesinlikle art niyet yok. O videoyu çeken art niyetli” şeklinde konuştu.

Yorumlar (0)