banner2

banner1

banner22

Tartışma büyüyünce silahlar ateşlendi

Hendek’te iki grup arasında yaşanan tartışmada silahlar konuştu. Biri cami görevlisi olmak üzere 4 kişi çeşitli yerlerinden yaralandı. 2 kişi çıkarıldığı mahkemece tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Hendek 29.06.2020, 22:37 Editör: Haberlisin
Tartışma büyüyünce silahlar ateşlendi
banner48

Edinilen bilgilere göre olay Hendek İlçesi Başpınar Mahallesi’nde meydana geldi. O.A.B, kuzeni E.Y ile İ.B ve E.Y isimli şahıslarla oturdukları esnada Adapazarı’ndan araçla evin önüne gelen M.E.A ve S.A isimli şahıslarla tartışmaya başladı. Tartışma büyüyünce silahlar patladı. Silahların konuştuğu olayda Y.O isimli kadın kalçasından yaralanırken arbadede kolunun kırıldığı, M.E.A. isimli şahsın kalçasından, S.A’nın ise bacağından yaralandığı öğrenildi. Sabah namazı için camiye giden Tepecik Cami görevlisinin ise yerden seken merminin parmağına isabet ettiği ayrıca bölgede bulunan iki araca kurşun isabet ettiği öğrenildi.

2 KİŞİ TUTUKLANDI

Olay yerinden kaçan şahıslar Toyota Hastanesi’nde tedaviye gittiklerinde polis tarafından gözaltına alındı. Hendek İlçe emniyet Müdürlüğü ekipleri silahlı kavgaya karışan şahısların ifadelerini aldıktan sonra adliyeye sevk etti. Mahkemeye çıkarılan O.A.B ile kuzeni E.Y. tutuklanırken M.E.A isimli şahıs adli kontrol kararı ile S.A ise mahkemece salıverilmiştir.

EVDEN ÇOK SAYIDA SİLAH ÇIKTI

Silahlı kavganın yaşandığı evde yapılan aramada 35 gr. kenevir bitkisi, uyuşturucu içiminde kullanılan 1 adet aparat, 1 adet 7.65 mm çaplı tabanca,9 adet fişeği. 24 adet 9 mm tabanca fişeği, 2 adet ruhsatsız tüfek, 1 adet ruhsatlı sarsılmaz marka 9 mm çaplı tabanca, 1 adet bıçak ele geçirildi.

Yorumlar (0)