banner2

banner1

banner22

Sobaya sarılı halde ölü bulundu

Hendek'te 10 gün önce Gürcistan'dan gelen 67 yaşındaki Hasan Olaş'ın yakınları kendisinden bir süredir haber alamayınca kapıyı kırarak içeri girdi. Akrabaları Olaş'ın cansız bedenini sobaya sarılı halde buldu.

Hendek 28.03.2021, 11:53 Editör: Aysima Kortak
Sobaya sarılı halde ölü bulundu
banner48

Edinilen bilgilere göre; Olay, Hendek ilçesi Kocatöngel Mahallesi'nde bulunan tek katlı evde meydana geldi. Kendisinden günlerdir haber alamayan Hasan Olaş'ın yakınları bu durumdan şüphelendi. Bunun üzerine eve gelen yakınları, kapıyı kırarak içeri girdi. 67 yaşındaki Olaş'ı sobaya yaslanmış ve hareketsiz bir şekilde bulan yakınları, 112 sağlık ekiplerine haber verdi.

SOBAYA YASLANAN BİR KOLU YANMIŞ

Bölgeye gelen sağlık ekiplerinin yaptığı kontrolde, Olaş'ın hayatını kaybettiği belirlendi. Olaş'ın sobaya yaslanan bir kolunun da yandığı öğrenildi. Ölümün şüpheli bulunması üzerine, Olay Yeri İnceleme ekipleri de evde inceleme yaptı. Eve gelen savcının incelemesinin ardından, Gürcistan'dan yeni geldiği öğrenilen Hasan Olaş'ın cansız bedeni, kesin ölüm nedenin belirlenmesi için Korucuk Adli Tıp Kurumu morguna kaldırıldı.

10 GÜN ÖNCE HENDEK’E GELMİŞ

Polis, olayla ilgili soruşturma başlattı. Hasan Olaş'ın eşinin Gürcistanlı olması sebebiyle yaklaşık 4 aydır eşi ile beraber Gürcistan'da kaldığı 10 gün önce ise Olaş'ın memleketi Hendek'e geldiği öğrenildi.

Yorumlar (0)