banner2

banner1

banner22

Silahlı çatışmada ağır yaralanmıştı...

Hendek İlçesi Başpınar Mahallesi’nde bir işyerinde yaşanan silahlı çatışmada 2 kişi öldü 2 kişide yaralandı. Yaralıların nakledildiği Sakarya eğitim ve Araştırma Hastanesi’ni polis abluka altına aldı.

Hendek 08.12.2020, 16:44 Editör: Ebru Bulut
banner48

ÖLÜ SAYISI İKİYE YÜKSELDİ

Hendek’te alacak verecek meselesi yüzünden çıktığı ileri sürülen tartışmanın büyümesiyle silahlar ateşlenmişti. Çıkan silahlı çatışmada işyeri Sahibi Enes Güney ile birlikte işyerine gelen Fatih Sunman, Mustafa Y.ve E.K isimli şahıslar yaralandı. Yaralılar Sakarya eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne sevk edildi. Hastanede yapılan tüm müdahalelere rağmen Fatih Sunman kurtarılamayarak vefat etti. Enes Güney’in hayata tutunması için yapılan müdahalelerde başarısız oldu. Silahlı çatışmada ölenlerin sayısı ikiye çıktı. Çatışmada yaralanan Mustafa Y.’nin ameliyata alındığı E.K.’nin ise genel durumunun iyi olduğu bilgisine ulaşıldı.

POLİS GÜVENLİK ÖNLEMİ ALDI

Silahlı çatışmada yaralanan iki tarafında aynı hastaneye sevk edilmelerinden dolayı Çevik Kuvvet hastane çevresinde geniş güvenlik önlemi aldı. Yaralı yakınlarının araçlarında arama yapan polis ekipleri aralarında uzun namlulu silah ve tabancalara el koydu.

Yorumlar (0)