banner2

banner1

banner22

SASKİ ile işbirliğimiz artacak

SASKİ Genel Müdürü İlyas Demirci’nin ziyaretinde konuşan Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu, insanlığın en temel ihtiyacı olan suyun korunmasına yönelik yapılan yatırımların SASKİ’yi ayrıcalıklı bir kurum yaptığını söyledi. Ziyarette Hendek yatırımları ele alındı.

Hendek 12.02.2020, 12:36 Editör: Bartu İnce
SASKİ ile işbirliğimiz artacak
banner8

Sakarya Su ve Kanalizasyon İdaresi (SASKİ) Genel Müdürü Dr.İlyas Demirci, Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu’nu makamında ziyaret etti. Başkan Babaoğlu’na iade-i ziyarette bulunarak hayırlı olsun temennisinde bulunan İlyas Demirci, SASKİ çalışmaları ve yatırımları hakkında değerlendirmelerde bulundu. Başkan Babaoğlu ise ziyaretten dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirerek, SASKİ’nin şehrimizin geleceği adına önemine değindi.

“ŞEHRİMİZİN GELECEĞİNİ YAKINDAN İLGİLENDİRİYOR”

Babaoğlu, “SASKİ yatırımları ve çalışmalarımızı tüm şehrimizin geleceğini yakından ilgilendiriyor. Barajlar, arıtma tesisleri ve ileri teknoloji kullanılarak yapılan yatırımlar, insanlığın en temel ihtiyacı olan suyun korunması adına SASKİ’yi önemli ve ayrıcalıklı bir kurum yapmaktadır” dedi. Babaoğlu Hendek’te hayata geçirilmesi planlanan alt yapı çalışmaları hakkında kısa açıklamalar yaparak SASKİ ile ortaklaşa çalışmaya devam edeceklerini söyledi.

Ziyaret sonunda Demirci tarafından günün anısına Başkan Babaoğlu’na günün anısına hediye takdim edildi. 

Yorumlar (0)
parçalı bulutlu
Namaz Vakti 31 Mart 2020
İmsak 05:08
Güneş 06:35
Öğle 13:07
İkindi 16:41
Akşam 19:30
Yatsı 20:51