banner2

banner1

banner22

Püsküllü bağış yaptı!

Hendek Belediye Başkanı İrfan Püsküllü, Türk Kızılay’ının 2007 yılından bu yana başlatmış olduğu Vekaletle Kurban Kesim kampanyasına, Hendek Kızılay Şubesi’ne yurtiçi ve yurtdışı olarak yaptığı bağışla destek oldu.

Hendek 09.08.2018, 14:35
Püsküllü bağış yaptı!
banner48

Kızılay Hendek Şube Başkanı Sami Bağdatlı “ Kurban Bereketi Yıl Boyu Sürsün” sloganıyla sürdürülen “Vekaletle Kurban Kesimi Kampanyası” kapsamında, Hendek Belediye Başkanı İrfan Püsküllü’yü ziyaret etti.

30 BİN HİSSE

Kızılay Hendek Şube Başkanı Sami Bağdatlı, kampanya ile ilgili Başkan Püsküllü’ye bilgi vererek; “Hendek’te Vekaletle Kurban Kesimi kampanyasında, yılda ortalama 20-30 bin arası hisse toplanıyor. Toplanan kurban hisseleri kavrulmuş et ve kıyma konservesi haline getirilerek Kızılay Şubemiz aracılığıyla ihtiyaç sahiplerine iletiliyor. Hayırseverler, yurtiçi bir hisse kurban vekalet bedeli 750 TL ve yurt dışı kurban vekalet bedeli için de 590 TL ödeyecek “ dedi.

BÜYÜK DESTEK

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Püsküllü, “Kurban Bereketi Yıl Boyu Sürsün Kampanyası” dolayı ile Türk Kızılay’ını tebrik etti. Püsküllü;“ Kızılay’ımızın yapmış olduğu yardım çalışmalarını yakından takip ediyoruz. Türk Kızılay’ı her zaman gerek yurtiçi gerekse yurtdışında yardım bekleyen mazlumların yanında oluyor. Sınırlar ötesi yardım bekleyenlerin yüzünü güldüren Kızılay başarılı çalışmaları ile takdir topluyor. Yardımlaşmaya her zaman özen gösteren Hendek’imizin de bu kampanyaya büyük destek vereceğine inanıyorum.  Kızılay Hendek Şube Başkanımızı ve ekibini de yapmış oldukları başarılı çalışmalardan dolayı tebrik ediyorum” şeklinde konuştu.

BAĞIŞ YAPTI

Başkan Püsküllü, Vekaletle Kurban Kampanyasına yurtiçi ve yurtdışı olarak Kızılay Hendek Şubesi’ne bağış yaptı.

 

 

 

 

 

 

 

 

Yorumlar (0)