banner2

banner1

banner22

Pazar yerinde çiçeklerle karşıladılar

Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu, koronavirüs tedbirlerine uygun olarak Pazar yerinde kadınlara çiçekler dağıttı. Alışverişe gelen kadınlar çiçeklerle karşılanırken, Başkan Babaoğlu’na teşekkür ettiler.

Hendek 09.03.2021, 15:26 Editör: Gizem Demirsoy
Pazar yerinde çiçeklerle karşıladılar
banner48

HES VE ATEŞ KONTROLÜ

Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu; 8 Mart Dünya Kadınlar Günü nedeniyle ilçe Pazar yeri girişlerinde kadınlara çiçek dağıttı. Dağıtıma Belediye Meclis Üyesi Nigar Görüm, MHP İlçe Kadın Kolları Başkanı Zübeyde Gürbüz ve ilçe kadın kolları üyeleri de katıldı. Pandemi tedbirleri kapsamında düzenlenen etkinlikte Emniyet, Jandarma, Zabıta ve belediye görevlileri vatandaşlarla, esnafa HES ve ateş ölçerle kontroller yaptı. Ayrıca tüm vatandaşlara ve esnaflara yönelik maske-mesafe ve hijyen uyarıları yapıldı.

“KUTLUYORUM”

Pazar yerine alışverişe gelen Hendekli kadınlar, çiçeklerle karşılanırken nazik davranış nedeniyle Başkan Turgut Babaoğlu’na teşekkür ettiler. Çiçeklerin üzerinde, “Yalnızca yılın belirli günlerinde değil, her gün değer görmeyi hak eden kadınlarımızın 8 Mart Dünya Kadınlar Günü'nü kutluyor, kadına yönelik şiddetin her türlüsünü lanetliyorum” yazısı yer alırken, Başkan Babaoğlu bir kez daha 8 Mart Dünya Kadınlar gününü kutladı.

Yorumlar (0)