banner2

banner1

banner22

Kızılay’dan ihtiyaç sahibi ailelere gıda kolisi

Türk Kızılay’ı Hendek temsilciliği ihtiyaç sahiplerine gıda kolisi ulaştırmaya devam ediyor.

Hendek 02.05.2021, 12:38 Editör: Ebru Bulut
Kızılay’dan ihtiyaç sahibi ailelere gıda kolisi
banner48

İHTİYAÇ SAHİPLERİNE GIDA KOLİLERİ ULAŞTIRILIYOR

Türk Kızılay’ı Hendek Şubesi Koordinatörü Sami Bağdatlı ve Gençlik kolları ilçede bulunan ihtiyaç sahiplerine gıda kolilerini ulaştırıyor. Tam kapanmanın olduğu günlerde Kızılay Hendek Şubesi aralıksız çalışmalarını sürdürüyor ve ihtiyaç sahiplerine gıda kolilerini ulaştırıyor.

“GELECEĞİMİZ EMİN ELLERDE”

Türk Kızılay’ı Hendek Şubesi Koordinatörü Sami Bağdatlı “Tam kapanmanın olduğu günlerde de gençlik kollarımız ile birlikte mahalle mahalle gezerek tespit edilen ihtiyaç sahibi ailelerimize gıda kolilerini ulaştırmak için çalışmalarımıza devam ediyoruz. Çalışmalarımıza gönüllü olarak katılan Gençlik kolları Başkanımız Rabia Dinçer ve tüm gençlerimize teşekkür ediyorum. Gençlerimiz ile gurur duyuyoruz. İyi ki varlar. Geleceğimiz emin ellerde” dedi.

Yorumlar (1)
Kadriye Genç 5 gün önce
Rasimpaşa mahallesi 6578 sokak no 08 ikamet etmekteyim Fonunuzun yapmakta olduğu Ramazan yardımından yararlanmak istiyorum maddi sıkıntı çekiyorum evim kira faturalar yüksek geliyor kovit 19 hastalığına yakalandım atlattım ama psikolojik olarak çok etkilendim günlük işede gidemiyorum şu an kardiyoloji tedavisi görüyorum