banner2

banner1

banner22

Kenevirini aldığını görünce öfkelendi!

Hendek Hallaç Mahallesi'nde meydana gelen olayda Ş.D.'yi bahçesine ektiği keneviri çalarken yakalayan E.J., evdeki tüfeği alarak Ş.D.’ye ateş açtı. Tabancayla karşılık vermesi üzerine iki şahıs da yaralandı.

Hendek 17.08.2020, 12:20 Editör: Ebru Bulut
Kenevirini aldığını görünce öfkelendi!
banner48

KARŞILIKLI ATEŞ ETTİLER

Edinilen bilgilere göre; Hendek Hallaç Mahallesi'nde dün gece 23.00 sıralarında meydana gelen olayda E.J(39), bahçesine ektiği kenevirleri kontrol etmeye çıktığında iddiaya göre Ş.D.,(35) isimli şahsın bahçesinden kenevirleri aldığını gördü. Öfkelenen E.J., evdeki tüfeği yanına alarak geri geldi. Bahçedeki Ş.D., ise üzerindeki tabancayı çıkardı. Birbirlerine karşılıklı ateş eden iki şahıs yaralandı.

KANLAR İÇİNDE KALDILAR

Meydana gelen çatışmada E.J., isimli şahıs karnına isabet eden kurşunla, Ş.D., ise eline ve başına isabet eden saçmalarla kanlar içinde yere yığıldı. Silah seslerini duyan çevredekilerin ihbarı üzerine olay yerine 112 ve Jandarma ekipleri sevk edildi. Tabancasını olay yerinde düşüren Ş.D, kimliği belirsiz kişilerce Erenler'de özel bir hastaneye getirildi. E.J., ise olay yerine gelen sağlık ekiplerinin ilk müdahalesi ardından ambulansla Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne götürüldü. Yoğun bakıma alınan E.J.'nin durumunun kritik olduğu öğrenilirken, Jandarma ekipleri, olay yerindeki kenevirleri sökerek imha etti. Saldırgan E.J, hastanedeki tedavisinden sonra jandarma tarafından sorguya alınacağı öğrenilirken olayla ilgili soruşturma sürüyor.

Yorumlar (0)