banner2

banner1

banner22

Kadir gecesi eşsiz bir fırsattır

Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu, Kadir Gecesi nedeniyle yayınladığı kutlama mesajında milletimiz için bol bol dua edelim çağrısında bulundu.

Hendek 19.05.2020, 13:06 Editör: Aysima Kortak
Kadir gecesi eşsiz bir fırsattır
banner48

Birlik, beraberlik, kardeşlik ve dayanışma duygularının had safhaya ulaştığı Ramazan ayının son günlerine yaklaşıldığını hatırlatan Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu, Kadir Gecesi’ne kavuşmuş olmanın heyecanını ve sevincini yaşadıklarını söyledi.   Başkan Babaoğlu, salgın nedeniyle yaşadığımız zor zamanlara değinerek, “Rabbim milletimizi korusun kollasın, yardımcısı olsun” dedi.

“BOL BOL DUA EDELİM”

Ayrıca Başkan Babaoğlu mesajında şu ifadelere yer verdi; “Bu kutsal geceyi en güzel şekilde değerlendirerek bol bol dua edelim. 11 ayın sultanı Ramazan ayının içerisindeki en önemli geceyi değerlendirmemiz, rabbimizden af ve mağfiret dilememiz gerekir. Allah'ın rahmetini ve bereketini inanan kullarına dağıttığı, duaların kabul olduğu bu mübarek gecenin bereketinden faydalanmayı, rabbim cümlemize nasip etsin.  Salgının bir an evvel bitmesi ve hastalarımızın şifa bulması adına bol bol dua edelim. Bu mübarek gecenin hürmetine sağlık çalışanlarımızdan, kamu görevliliklerimizden, esnafımızdan, işçimizden, çiftçimizden hepsinden Cenab-ı Allah ayrı ayrı razı olsun. Bu tehdidin bitmesinin ardından güzel günlerde yeniden bir araya gelerek, kardeşliğimizi pekiştireceğiz. Bu duygu ve düşüncelerle, tüm hemşehrilerimizin, aziz milletimizin ve Türk İslam aleminin Kadir Gecesini kutluyor, bu gecenin insanlığa barış, huzur ve sağlık getirmesini Cenab-ı Allah’tan niyaz ediyorum” dedi.

Yorumlar (0)