banner2

banner1

banner22

Jandarma'dan operasyon

Uyuşturucu madde satışı yapıldığı yönünde ihbar alan Hendek Jandarma ekipleri uyuşturucu kullanan şahısları suçüstü yakaladı.

Hendek 15.03.2021, 14:28 Editör: Gizem Demirsoy
Jandarma'dan operasyon
banner48

UYUŞTURUCU MADDE KULLANIRKEN YAKALADILAR

Edinilen bilgilere göre, Hendek Yenimahalle’de bulunan bir iş yerinde uyuşturucu madde satışı yapıldığı duyumu üzerine harekete geçen Jandarma ekipleri bahse konu iş yerinde yaptıkları arama esnasında işyerinde bulunan Y.E. ve B.P. isimli şahısları uyuşturucu madde kullanırken yakaladı.

UYUŞTURUCU MADDE ELE GEÇİRİLDİ

Şahısların yapılan üst aramalarında B.P. isimli şahsın yapılan üst aramasında montunun iç cebinde 1 adet alüminyuma sarılı yaklaşık olarak 4 gram metamfetamin maddesi ele geçirildiği, ofiste yapılan aramalarda ise 4 adet hassas terazi ve 2 ayrı alüminyum folyoya sarılı vaziyette toplamda 15 gram metamfetamin maddesi ele geçirildiği öğrenildi.

TUTUKLAMA

Uyuşturucu veya Uyarıcı Madde İmal ve Ticareti Suçu kapsamında gözaltına alınan Y.E. ve B.P. ifadelerinin alınmasının ardından hakim karşısına çıkarılırken, şahıslardan Y.E.’nin tutuklanarak cezaevine gönderildiği, B.P. isimli şahsın ise denetimli olarak serbest bırakıldığı öğrenildi.

Yorumlar (0)