banner22

İznini tavuklarla geçiriyor

Hendek ilçesinde pandemi sebebiyle belirli saatlerde sokağa çıkma izni bulunan 73 yaşındaki İbrahim Mutluoğlu, iznini tavuklarının yanında geçiriyor.

Hendek 24.12.2020, 13:36
İznini tavuklarla geçiriyor
banner48

Koronavirüs salgında ikinci dalganın gelmesiyle birlikte aratan vakalar sonrasında ülkemizde alınan tedbirler sıklaştırıldı. Bulaş riskinin en çok olduğu 65 yaş ve üzeri vatandaşlar için ise İçişleri Bakanlığı belirli saatler içerisinde sokağa çıkmaları konusunda karar aldı. Bu doğrultuda Hendek ilçesi Sarıdede Mahallesinde ikamet eden 73 yaşındaki İbrahim Mutluoğlu isimli vatandaş ise iznini, sokağa çıkmak yerine bahçesinde beslediği tavukların yanında olarak geçirmeyi tercih ediyor.

banner84
ZARAR GELMESİNİ ÖNLEMEYE ÇALIŞIYORUM

Sokağa çıkma iznini gözü gibi baktığı tavuklarla geçirdiğini belirten Mutluoğlu, “Pandemi döneminde burada böyle vakit geçiriyorum. Bize verilen belirli saatlerde sokağa çıkma iznimi tavuklarımla geçiriyorum. Çünkü daha önceki zamanlarda köpeklerin saldırısına uğruyorlardı bende bu dönemde sokağa çıkmak yerine onlara göz kulak oluyorum zarar gelmesini önlemeye çalışıyorum” dedi.

Yorumlar (0)