banner2

banner1

İşte o anlar…

Merkez üssü Hendek olan 4.7 büyüklüğündeki deprem anı güvenlik kameralarına yansıdı. Pasaj içerisinde bulunan dükkanlardaki vatandaşlar depremin başlamasıyla birlikte pasajı koşarak terk ederken esnaflarda dükkanlarını bırakıp dışarı çıktı.

Hendek 02.06.2019, 18:01 30.11.-0001, 00:00
İşte o anlar…
banner8
TÜM ŞEHİR HİSSETTİ
Merkez üssü Hendek Yarıca olarak belirlenen ve yerin 9 buçuk kilometre altında olduğu tahmin edilen 4.7 şiddetindeki deprem, yalnızca Sakarya’da değil Kocaeli ve İstanbul’da da hissedildi. Depremin kendini en çok hissettirdiği yerler ise Hendek başta olmak üzere Akyazı, Karasu ve Adapazarı olarak sıralanırken deprem esnasında Hendek’teki yaşananların görüntüleri ortaya çıktı.
 
ESNAFLAR DA BIRAKTI
Bir dükkanın güvenlik kamerasına yansıyan görüntülerde, deprem öncesinde pasaj içerisindeki mağazaları gezen vatandaşlar depremin başlamasıyla birlikte kaçışmaya başlarken bir süre sonra pasaj içerisindeki esnaflarda dükkanlarını bırakıp kaçarken başka bir güvenlik kamerası kaydında ise dükkanın içerisinde otururken depreme yakalanan çocukların endişe ile kaçışması saniye saniye kaydedildi.


 
Yorumlar (0)
14°
kapalı
Namaz Vakti 15 Kasım 2019
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı