banner2

banner1

banner22

'Hoş geldin bebek' ziyaretleri

Hendek Belediyesi tarafından düzenlenen ’Hoş Geldin Bebek’ ziyaretleri devam ediliyor.

Hendek 06.08.2018, 16:14
'Hoş geldin bebek' ziyaretleri
banner48

Hendek Belediyesi’nin ilçede ikamet eden ve yeni çocuk sahibi olan ailelere gerçekleştirdiği ’Hoş Geldin Bebek’ ziyaretleri devam ediyor. Ziyaretlerde, Hendek Belediyesi tarafından hazırlanan setler aileye hediye ediliyor.
Hendek Belediyesi tarafından, ailelerin bebek sevinçlerine ortak olmak ve anne ile bebek sağlığı konusunda duyarlılık oluşturmak için hayata geçirdiği ’Hoş Geldin Bebek’ projesi Hendek Belediyesi Sağlık İşleri Müdürlüğü koordinatörlüğünde gerçekleştiriliyor. Ziyaretlere zaman zaman Hendek Belediye Başkanı İrfan Püsküllü’nün eşi Dilek Püsküllü’de katılıyor.

825 aile ziyaret edildi

Proje de bu güne kadar 825 aile ziyaret edilerek bebek sevincine ortak olundu. Hendek’in büyük bir aile olduğunu söyleyen Hendek Belediye Başkanı İrfan Püsküllü, “Hoş Geldin Bebek kampanyamız çerçevesinde, yeni doğan bebeklerimizi tespit ediyor, ailelerine ulaşıyoruz. İstiyoruz ki, ailelerimizin yavrularını büyütme serüvenlerinin başlangıcına bir katkımız olsun, bebeklerimize belediyelerinden bir anı kalsın.  Küçük bireyimizin, yaşam yolculuğunda hep bir arada olacağız. “dedi.

Yorumlar (0)