banner2

banner1

banner22

Hırsızlar vicdan yaptı

Hendek Akpınar Mahallesinde meydana gelen hırsızlık olayı ardından bileklik ve cüzdanı çalan hırsızlar vicdan yaparak çaldıkları eşyaları geri getirdi.

Hendek 31.05.2020, 17:59 Editör: Ebru Bulut
Hırsızlar vicdan yaptı
banner48

NE OLMUŞTU?

29 Mayıs Cuma günü meydana gelen olayda; Akpınar Mahallesinde İmamlık yapan Ali İkiz’in evde olmadığı esnada eve gelen ve çarşaflı olduğu öğrenilen bir bayan ile bir erkek şahıs Ali İkiz’in eşi Nuray İkiz’e kendilerine bir paket getirdiklerini belirterek Nuray İkiz’in eşim evde yok oraya bırakın eşim gelince alır diye karşılık vermişti. Fakat kapıya gelen kişiler imza atmanız gerekiyor diyerek İkiz’i kapıya çağırması üzerine, imza atmak için kapıyı açan İkiz’in yüzüne henüz ne olduğu belirlenemeyen bir madde sıkarak bayıltan şahıslar eve girerek Nuray İkiz’e bilezik ve cep telefonu ile içerisinde cüzdan, kimlik ve diğer kartları olan kol çantasını alarak kayıplara karışmıştı.

CÜZDAN VE BİLEZİK GERİ GETİRDİ

Cami İmamı Ali İkiz, bugün Hendek Emniyet Müdürlüğü ile irtibata geçerek ikametinin balkonuna siyah renkli poşet bırakıldığı ihbarında bulundu. İhbar üzerine olay yerine giden Emniyet ekipleri, poşet içerisinde cüzdan ve cüzdanın içerisinde olay günü çalınan bileziğin olduğunu belirledi. Emniyet Ekiplerinin konu ile ilgili inceleme başlattığı öğrenildi.

Yorumlar (0)