banner2

banner1

banner22

Hendek’te uyuşturucu operasyonu

Hendek İlçe Emniyet Müdürlüğü ve Sakarya Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekiplerince gerçekleştirilen operasyonda çok sayıda uyuşturucu madde ele geçirilirken 3 kişi de tutuklandı.

Hendek 31.03.2021, 19:25 Editör: Aysima Kortak
Hendek’te uyuşturucu operasyonu
banner48

ÇOK SAYIDA UYUŞTURUCU MADDE ELE GEÇİRİLDİ

Hendek İlçe Emniyet Müdürlüğü ve Sakarya Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekiplerince Hendek’te uyuşturucu madde kullanımı ve uyuşturucu madde ticaretine yönelik yapılan müşterek çalışmalarda; 46 gram esrar maddesi, 83 gram skunk, 260 gram sentetik kannobinoid bonzai, 15 adet sentetik hap, 4 adet dişi hint keneviri bitkisi ve 4 gram metamfetamin uyuşturucu madde ele geçirildiği öğrenildi. Yapılan çalışmalar sonucunda 40 şahıs hakkında Kullanmak için Uyuşturucu ve Uyarıcı Madde Satın Almak, Kabul Etmek veya Bulundurmak suçundan, 5 şahıs hakkında Uyuşturucu Madde İmal ve Ticareti suçundan adli işlem yapıldığı öğrenildi.

3 KİŞİ TUTUKLANDI

Yapılan planlı çalışmalar neticesinde Hendek’te “Uyuşturucu madde ticareti” yaptığı tespit edilen Z.S. (32), S.D. (25) ve M.Y. (36) isimli 3 şahsın çıkarıldıkları mahkemece tutuklanarak cezaevine gönderildiği öğrenildi.

Yorumlar (0)