banner2

banner1

banner22

Hendek’te olaylı gece

Hendek ilçesinde tekel bayi önünde bulunan otomobil kurşunlanarak kundaklandı. Alevlere teslim olan araç kullanılamaz hale gelirken olay yerinde ise tüfek saçmaları bulundu.

Hendek 30.03.2021, 08:43 Editör: Ebru Bulut
banner48

Edinilen bilgilere göre, dün gece saatlerinde Hendek Alparslan Türkeş Caddesinde meydana gelen olayda, İ.K. isimli genç bilinmeyen bir nedenle tartıştığı babasının otomobilini önce ateşe verdi ardından da pompalı tüfekle ateş ederek hem aracı hem de aracın bulunduğu dükkân kurşunların hedefi oldu.

YERDE TÜFEK SAÇMALARI BULUNDU

Yaşananlar sonrası alevlere teslim olan araç yapılan ihbarlar ile olay yerine gelen Sakarya Büyükşehir Belediyesi Hendek İtfaiye Grup Amirliği ekiplerince söndürülürken alevlerin hedefi olan araçta ve pompalı tüfek ile açılan ateş sonrası ise büfe camlarında ve içerisinde de maddi hasar meydana geldi. Olayda herhangi bir ölüm ve yaralanma olmaması sevindirirken, olay sonrasında İ.K.’nın gözaltına alındı. Öte yandan yerde tüfek saçmaları bulundu. Polis ekiplerinin yaşanan olayla ilgili olarak soruşturma başlattığı öğrenildi.

Yorumlar (0)