banner22

Hendek’te odunluk yangını

Hendek’te sabah saatlerinde meydana gelen odunluk yangını panik yarattı. Odunlukta bulunan kışlık yakacakların yanı sıra çocuk bisikletleri ve bazı ev eşyaları da alevlere teslim oldu.

Hendek 24.12.2021, 11:30
Hendek’te odunluk yangını
banner48

Edinilen bilgilere göre, Hendek Yenimahalle Ömer Bayraklıpaşa Mahallesinde A.İ.’nin ikamet ettiği binanın yan kısmında bulunan odunlukta sabah erken saatlerde yangın çıktı. Odunlukta bulunan odun ve kömürlerin tutuşması sonucu büyüyen alevler yapılan ihbarlar sonucu olay yerine gelen Sakarya Büyükşehir Belediyesi Hendek İtfaiye Grup Amirliği ekiplerince söndürüldü. Odunlukta bulunan kışlık yakacakların yanı sıra çocuk bisikletleri ve bazı ev eşyaları da alevlere teslim olurken, odunluk kenarında bulunan bir otomobilde de ufak çapta maddi hasar meydana geldi.

banner84
“PATLAMA SESİ DUYDUM”

Yangının sabah saatlerinde meydana geldiğini söyleyen A.İ., yangın öncesinde bir patlama sesi duyduğunu daha sonrasında araca bir zarar verildiğini düşünerek dışarı çıktığını ve odunlukta meydana gelen yangını fark ettiğini belirterek “Eğer o gürültü olmasaydı belki de yangın eve sıçrayacaktı ve farklı sonuçlar olabilirdi. Evde ben, eşim, kayınvalidem ve 2 çocuğum vardı, Allah korudu.” ifadelerine yer verdi.

Yorumlar (0)