banner2

banner1

banner22

Hendek'te enselendiler

Hendek’te hırsızlık yaparken güvenlik kamerasına yakalanan 3 kişi ‘Nitelikli Hırsızlık’ suçundan tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Hendek 30.07.2018, 17:54
Hendek'te enselendiler
banner48

Hendek İlçesi Yenimahalle'de inşaattan 50 adet playwoodinşaat kalıbı çalındığı ihbarıyla harekete geçen Hendek İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri çevredeki 5 iş yeri ve konutlarda ki güvenlik kameralarını incelemeye aldı.

Hendek’te KGYS kameralarıyla tespit edilen 54**** plakalı minibüsün içinde bulunan 3 şahıs inşaat malzemeleri ile birlikte yakalandı. Şüpheli görülen araçtaki malzemelerle alakalı inceleme başlatıldı. Araç içerisindeki şahısların çok sayıda suçtan kayıtlarının olduğu ve aracın kiralık olduğu belirlendi.

Şüpheliler M.K (50), H.K (23 ve E (31) yapılan sorgularında çok sayıda sabıkalarının olduğu ancak şahısların arananlar listesinde olmadığı tespit edildi. Zanlılar H.A (37) isimli şahıs adına kiralanan kamyonetle Sakarya Hendek ve Kartepe Uzunçiftlik'te inşaatlardan malzeme çaldıkları tespit edildi.

Devam eden incelemede araç içerisinde bulunan malzemelerin Kocaeli'nin Kartepe ve Hendek ilçesinden çalıntı inşaat malzemeleri olduğu ortaya çıktı.

Hendek polisi 3 şahsı gözaltına aldıktan sonra Kartepe Polisi'ne teslim edildi.

Kocaeli İlinde çıkarıldıkları adli makamlarca “Nitelikli Hırsızlık” suçundan tutuklanarak cezaevine gönderildiler.

Yorumlar (0)