banner2

banner1

banner22

Gönüllerince eğlendiler

Hendekli Karadenizliler, 27. Hendek Çiğdem Şenliği'nde bir araya geldi. Hendek Genç Karadenizliler Derneği tarafından düzenlenen Hendek Çiğdem Yayla Şenliği pandemi uygulamaları ile gerçekleştirilirken, vatandaşlar uzun süre sonra düzenlenen yayla şenliği ile gönüllerince eğlendi.

Hendek 01.08.2021, 20:59 Editör: Onur Güden
Gönüllerince eğlendiler
banner48

ŞENLİĞE YOĞUN KATILIM

Sunuculuğunu Remzi Armağan’ın yaptığı ve 3 gün boyunca devam eden Çiğdem Yayla Şenliği’nde Yöresel Karadeniz Sanatçıları İsmail Cumhur, İsmail Güler, Mustafa Bayraktar, Osman Bayraktar, Meryem Akyüz, Ebru Kasapoğlu, Onur Özkan, Işıl Işıl, Salih Güney, İslam Ökten, Mert Der, Onur Der, Ramazan Beşel, Erdem Çetinkala, Berat Çivelek, Mert Mert, Zafer Ayar, Ramazan Kuzu, Onur Aksu ve sürpriz sanatçılar sahne alırken, misafirler yöresel ezgiler eşliğinde gönüllerince eğlenerek bir nebze olsun stres attılar. Çiğdem Yayla Şenliği’ne Akyazı Belediye Başkanı Bilal Soykan, Hendek Belediye Başkan Yardımcısı Hüdaverdi Bahadır, Akyazı Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Çakmak, Ak Parti Akyazı İlçe Başkanı Mesut Ekrem, Ak Parti Hendek İlçe Başkanı Hasan Serdar Baykal, Diyarbakır Ak Parti Diyarbakır Bağlar İlçe Başkanı Ahmet Mağrup Demir, Hendek Belediyesi Tarımsal Hizmetler Müdürü Recep Ali Aydın, Hendek Ak Parti Yönetim Kurulu Üyesi M. Nedim Alkan, muhtarlar Katıldı.

“DAHA GÜZEL GÜNLERDE BULUŞMAK DİLEĞİYLE”

Hendek Genç Karadenizliler Dernek Başkanı Ahmet Der, “Tüm hemşerilerimizi burada görmekten dolayı mutluyuz. Şenlik alanımızı pandemi kurallarına uygun bir şekilde düzenleyerek şenliğimizi gerçekletirdik.  Doktorumuz burada, Kızılay’ımız burada kan topluyor, Jandarmamız burada güvenliğimizi sağlıyorlar. Yurdumuzun çeşitli yerlerinde yangın çıkmasından dolayı tabiî ki üzgünüz, bu bir afet. Bu anlamda yangınlarda hayatını kaybeden Vatandaşlarımıza rahmet diliyor, yangınlarda zarar gören tüm Vatandaşlarımıza da geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz. Yurdumuzda afet olmamasını diliyor daha güzel günlerde bir arada olmayı ümit ediyoruz. Şenliğimize destek ve katılan herkese teşekkür ederiz” ifadelerine yer verdi.

Yorumlar (0)